Sex a vztahy

Jak nejlépe hubnout při sexu?

Když se někdo chystá hubnout, představí si útrpnou dobu, v níž se bude muset omezovat v jídle a mučit se cviky. Přitom jde zvolit příjemná cesta, a dokonce společná s partnerem.

Jakého chlapa by to nepotěšilo?

Je důležité se domluvit s partnerem, že bys ráda hubla a využila vašeho sexu, jako možnosti, jak si dát pořádně do těla. Domluva je dobrá z toho důvodu, že si uvědomíte, jaké polohy zkusit a každý z vás může hledat nějaké zajímavé. Pokud chcete hubnout oba, tak vybírat klidně náročnější a pokud jen ty, tak takové, při nichž si dáváš záležet více ty. Také je to možnost jak sex okořenit a mít ho častěji. Třeba se raději zmocníš svého miláčka než rotopedu.

Nekažte si zážitek povinností

Důležité je mít sex na paměti stále jako sex. Ne jen jako pomůcku na hubnutí. Pokud by se sex bral jen jako hubnutí, stal by se vlastně povinností a měl by stejnou hodnotu jako zmiňovaný rotoped. Mohlo by to přinést i potíže do před tím tak hezkého vztahu. Takže žádné nucení, ale něco, co intimní život obohatí a navíc se stane prospěšným.

Tipy na doplnění

K hubnutí se hodí dobře zatopená místnost, klidně i koupelna, v níž je pára. Při tom se pořádně zapotíš a rozhodně účinněji zhubneš. Vzhledem k tomu, že cvičení má trvat určitou dobu, měla by být i délka sexu tomu přiměřená. Dvacet minut posilování je přeci jen lepších než dvě a to samé platí o sexu. Využívej nábytku místo činek. Židle a stůl jsou skvělé možnosti pro polohy, při nichž se dobře hubne.

Můžeš při tom posilovat konkrétní partie

Uvědom si, co přesně na tvém těle potřebuje ztratit centimetry a nabrat na svalech. Pokud chceš posilovat hýždě, doporučují se polohy ve stoje nebo pozice, kdy žena sedí muži v klíně a práci musí odvádět převážně ona (i když muž leží, nebo když sedí). Pokud zase bříško, tak je dobré, když je žena na všech čtyřech a muž za ní. Svaly se posilují, když se i žena snaží přirážet směrem k němu.

Konkrétní polohy

A konečně tady jsou konkrétní polohy, které jsou považované za jedny z nejúčinnějších na hubnutí.

Twister

Při této poloze se partnera držíš a sílu přebírají především nohy. Zadeček a stehna se tak pořádně procvičují, nemluvě o těle partnera, který při tomhle určitě neztloustne.

TWISTER
Tohle dá pořádnou fušku, ale možná objevíš novou oblíbenou polohu
zdroj: juicenoose.files.wordpress.com

Trakař

Při téhle poloze opravdu pořádně procvičíš ruce a bříško. Důležitá je důvěra v partnera a jeho opatrnost, aby tě udržel.

TRAKAŘ
Když si dá přítel pozor a nepůjde na to zhurta, bude to stát za to
zdroj: juicenoose.files.wordpress.com

Push-up

Při téhle poloze se správně namáhají obě těla. A to vše, co potřebuješ: od rukou, bříška, hýždí až stehen.

PUSH-UP
Pro někoho je příjemnější sex tělo na tělo, což ti tahle poloha umožní
zdroj: juicenoose.files.wordpress.com

Štítky

2 komentáře

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.