Sex a vztahy

Jak na sex po telefonu, abys nezněla hloupě?

Tvůj přítel musí na nějakou dobu odjet a ty nevíš, jak to bez něj a jeho žhavého těla vydržíš? Zkuste sex po telefonu – zde je několik rad, jak na to.

Sex po telefonu

Ačkoliv to může znít trochu staromódně, dnešní vymoženosti dávají této záležitosti jiný rozměr. Co takhle místo telefonu zkusit sexy „telefonát“ po Skype nebo přes facebook? Tady je totiž i obraz a to dává vašemu sexu na dálku nové možnosti. Ať už je přítel na služební cestě nebo třeba v armádě, důležité je, aby váš vztah touto vzdáleností netrpěl. Neměj tedy strach a vyzkoušejte něco nového. Pokud se obáváš, že to bude znít hloupě, zde je několik rad, kterých se můžeš držet.

1. Na správném místě ve správný čas

I když spontánnost je v sexu obecně dobře hodnocená, pro sex po telefonu to bohužel neplatí. Mohlo by se totiž stát, že zrovna když se rozhodneš svého přítele překvapit videohovorem v sexy kostýmku pokojské, on zrovna bude na nějaké poradě a ty se akorát tak ztrapníš. Pro sexy hovor je lepší si předem naplánovat čas, abyste si oba mohli být jisti, že nebudete rušeni či přistiženi někým nepovolaným.

2. Připrav se na to dopředu

Předtím, než se postavíš před kameru, udělej si takovou menší zkoušku a vypozoruj, ve kterém světle a v jakém úhlu ti to nejvíce sluší. Pokud se totiž před přítele postavíš jen tak bez přípravy, mohlo by dojít na zklamání ze špatného osvětlení, kdy nebude např. nic vidět, nebo na špatný úhel, který ti bude zbytečně přidávat kila. Udělej si na to čas a vyzkoušej si to.

3. Vymysli si nějaký scénář

Je dobré se na sex na dálku připravit i scénáristicky. Jakmile si totiž ujasníš, jak to bude probíhat, budeš mnohem méně nervózní a hlavně se stále budeš mít čeho držet. To znamená, že potom nedojde na trapné odmlky. Vyber si třeba nějaký sexy kostýmek, ve kterém se už objevíš přímo před kamerou, nebo se naopak svlékni do naha a pózuj v kuchyni,… Možností je spousta.

4. Nehraj si na dámu

Jde přeci jen o sex, takže není potřeba, abys mluvila jako z vyšší společnosti. Právě naopak, měla bys používat taková slova, která jsou ti přirozená a běžná. Mohlo by se totiž stát, že si najednou nebudeš moci vzpomenout na „lepší“ název pro něco, co chceš říci, a tak dojde na odmlku a poklesu té správné atmosféry. Popisuj, co děláš tak, jak ti pusa narostla.

5. Buď detailní

Popisuj, popisuj, mluv a mluv. Obzvláště v případě, že sex se odehrává čistě po telefonu bez videa. Popisuj všechno do co nejmenších podrobností, aby si to tvůj přítel mohl lépe představit. A stejně tak ty budeš určitě více vzrušená, když ti tvůj přítel popíše vše, co se svým tělem dělá on, než když to shrne do jedné věty.

6. Hraj si s hlasem

Zkus mluvit třeba trochu tišeji, nebo s drobným chrapotem. Je to sice jen na tobě, ale přeci jen je lepší se mazlit, když na něho budeš mluvit jiným hlasem, než kterým mu normálně oznamuješ, že vaše kočka zase ožrala fíkus. Mluv pomalu a protahuj slova – to je totiž sexy.

7. Neboj se ptát

Správný sex po telefonu je jako tenis. Jeden něco řekne a pak hodí míček zpátky. Musíte se střídat, nejde to v jednom člověku, a pokud nevíš, co říkat, zkoušej se ptát. Například se třeba zeptej, jak chce, abys používala špičku svého jazyka, co chce, abys dělala se svými prsty, apod. Tím nabudíš jeho fantazii a on sám ti bude navrhovat, co máš dělat. Nezapomínej ale, že on si chce taky užít, takže podobné obracej podobné otázky i na něj.

Sex po telefonu

Sex po telefonu je sice v podstatě jedna velká improvizace, protože nikdy nevíš, co ten druhý udělá, ale přesto se něco málo dá nacvičit a připravit. A to málo bys měla udělat, aby ses necítila hloupě a nenervovala se.

Štítky

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.