Sex a vztahy

Jak na pořádný striptýz?

Snažíš se o dokonalé svádění své drahé polovičky a stále nejsi úplně spokojená? K nejoblíbenějším sexuálním hrátkám mezi muži a ženami patří právě striptýz. Možná si už nějaký od profesionální tanečnice viděla v nočním klubu nebo na diskotéce. Proč nezkusit striptýz i v soukromí? Nebudeš si samozřejmě zvát žádnou konkurentku, ale vrhneš se na realizaci sama. Ty budeš hlavní hvězda večera a jako svůdkyně stoprocentně uspěješ. Stačí si pro striptýz spojený s erotickým tancem osvojit několik zásad a uvidíš, jak ho pěkně před milováním nažhavíš. Nauč se striptýz s námi!

Příprava je polovinou úspěchu

Stoupni si před zrcadlo a vyzkoušej si svoje pohyby, nakrucování, pohupování v bocích, vše co tě napadne za pohyb. Stritýz bude dokonalý, pokud budeš vypadat dobře, budeš si věřit a cítit se jistě. Pár dní před plánovaným svlékacím tanečkem si pěkně maž kůži krémem, vždyť se na tebe bude dívat osoba tobě nejbližší. Jakmile nadejde čas odhalování, nezapomeň se předem namazat olejem nebo třpytivým krémem, abys ho o to víc ohromila.

%CODE1%

Co si vzít na sebe?

Neváhej a nákupy nového spodního prádla už neodkládej! Vyber si na striptýz to, co ti dobře padne a je zároveň sexy. Ty se totiž musíš cítit přitažlivě jako nikdy před tím! Nejlepší prádýlko je hedvábné nebo krajkové, třeba svítící by mohlo rovněž ohromit. Klidně sáhni i po podvazkovém pásu, ten muže přivádí k bláznovství. Jinak na striptýz zvol oblečení, které se z těla lehce sundá. Z napresovaných džínsů se sotva elegantně vysvlečeš! Sáhni po sukýnce, halence s knoflíky, zip je také dobrý a hlavně si neber šněrovací boty! Můžeš využít i fantazie a převléknout se do kostýmu. Myslím sexy kostým, ne do kožichu od medvěda!

Striptýz podávej jedině s hudbou

Bez správné hudby není pomalé a provokativní svlékání to pravé ořechové. Nevybírej na poslední chvíli, ale dej si na správné hudbě záležet. Zvol delší, pomalé a smyslné písničky. A hlavně co se líbí i tobě, abys striptýz provedla s nadšením a chutí. Pár hudebních tipů na striptýz: You Can Leave Your Hat On– Joe Cocker, Coolio – Gangster’s Paradise, Never Tears Us Apart – INXS, No Ordinary Love – Sade, Madonna – Fever, Naughty Girl – Beyoncé a spousty dalších pecek.

Perfektní místo pro striptýz

Světlo v místnosti vyber slabé a lampička by mohla mít i jinou barvu – červenou, zelenou nebo modrou. Nebo si můžeš pořídit svíčky. Posaď tvého partnera na křeslo nebo na postel, podej mu oblíbené pití a zapni hudbu. Dostatek místa na striptýz je jasný, nebudeš neustále kopat o nohy stolku nebo se tlačit na třiceti centimetrech prostoru a maximálně se kroutit jako křečí napadená hadice.

Poslední rady k báječnému svlékacímu tanci

Striptýz je intimní věc mezi tebou a tvým klukem. Tvůj pohled musí směřovat přímo na něj, vysílej k němu toužebné signály, ale pusu neotvírej. Hraj si s rukama, použij je na místo, kterého chceš aby si všiml. Začni tancovat bez ponožek, můžeš se obout do botek na podpatku. Tanči smyslně, pohupuj se aspoň minutu. Hýbej boky, hraj si s židlí, se zdí, nebo zůstaň blízko u přítele, provokuj ho, ale nedotýkej se ho. Rozepni blůzku, nezapomeň se hýbat, nech ji spadnout po zádech dolů na zem. Hlídej rytmus hudby, hlaď své tělo a otoč se a rozepni si sukni. Následují podvazky. Zbav se jich elegantně. Striptýz je u konce. Nakonec přichází na řadu spodní prádlo. Nech, aby si tě pořádně prohlédl. Těsně před ním si rozepni podprsenku, nakonec zdlouhavě sundavej kalhotky. Potom ho vášnivě polib, obejmi a užívej si toho, co přijde.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.