Sex a vztahy

Jak jsem se stala závislou na vibrátoru

Je tolik možností, kde můžeš hledat pana pravého – mezi přáteli, na facebooku, v regálu sexshopu... nikdo přeci neříká, že tvůj princ na bílém koni nemůže být na baterky!

Vibrátor do každého nočního stolku

Sexuální pomůcky už dávno nejsou pouze pro erotomany, pořizuje si je každý, kdo hledá nějaké oživení ve vztahu a nové prožitky. Kromě výpomoci během postelových hrátek je lidé dávají také jako originální dárek. Zájem o hračky pro dospělé nejen u nás v poslední době raketově roste také kvůli knize a filmu Padesát odstínů šedi. Některé ženy ihned po dočtení knihy měly namířeno do sexshopu, i já sama takové znám. I přes popularitu BDSM však nejoblíbenější sexuální pomůckou zůstává vibrátor a není se čemu divit. Vibrátory mají mnoho výhod oproti jejich nespolehlivým mužským vzorům. Měla by sis totiž uvědomit, že vibrátor ti bude…

1) …diskrétním milencem

Vyber si mezi vibrátory takový, který nebude problém případně schovat. Nikdo se nedozví, že máš „nového milence“ a on na tebe taky nic neřekne. To jistě potěší především stydlivější ženy. Mnohdy jsou totiž kamarádky zvědavé až moc a když máš přítele, vyptávají se i na intimní detaily vašeho vztahu. O vibrátoru se jednak nikdo nedozví, jednak by to ani nikoho nezajímalo. Můžeš si tedy užívat v klidu a kdykoliv na to budeš mít chuť. Některé menší modely s sebou navíc můžeš nosit neustále v kabelce – připravné na pořádnou akci kdykoli během dne!

2) …přesně tím, co chceš v posteli

Když si začneš s někým novým, je to jako kupovat zajíce v pytli. Možná že má ty nejkrásnější oči pod sluncem, ale bude tě taky umět rozrajcovat? Bude umět to, co potřebuješ? U vibrátorů si rovnou vybíráš to, co chceš. Máš to ráda do zadečku? Je tu anální vibrátor. Chceš dráždit bod G? Vyber si proto speciálně zahnutý vibrátor. Raději si necháváš masírovat klitoris? Jsou vibrátory i speciálně pro to. Nehledě na to, že si můžeš rovnou vybrat i jakou tvrdost a velikost si objednáš domů. Nikdo ti navíc nebrání tak trošku experimentovat a objevovat nové krásy vlastního uspokojování.

Anální vibrátor

Vibrátor pro stimulaci bodu G

3) …milencem, který bude vždy po ruce

Již jednou zmíněnou výhodou vibrátoru je, že lze vzít kamkoliv s sebou. Kdykoliv a vlastně i kdekoliv na to tedy dostaneš chuť, stačí „kamaráda“ vyndat z kabelky. Vibrátory na klitoris se dnes už dělají i jako přívěsky na klíče. Kdo by pak s sebou tahal všude chlapa, když má pořádnou dávku vzrušení vždy u sebe? Stačí už jen představa romantické společné koupele s přítelem jako v amerických filmech – realita je úplně jiná. Málo místa, všude je nastříkaná voda a hádka o tom, kdo bude sedět na špuntu. Místo organizace společné vany si raději pořiď voděodolný vibrátor a užij si relaxační koupel sama a v klidu.

Na klíče

Slastné chvilky

S vibrátorem tě čekají jen samé slastné chvilky! Který chlap ti tohle může zaručit? Určitě se alespoň sem tam pohádáte, určitě se to sem tam nepovede,… vibrátor tu pro tebe bude připravený vždycky a dokáže dokonce oživit i nudný vztah. Co takhle ho přizvat k vášnivé předehře? Vyber si vibrátor na SexShop-Erotic.cz a dej si pozor na to, aby ses na vzrušujícím vibrování nestala stejně tak závislá jako já.

SexShop-Erotic.cz

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.