Sex a vztahy

Jak dopadlo hledání orgasmu u těchto čtyř žen?

Upřímně je mi líto slečen a žen, které v životě nezažily orgasmus při sexuálních hrátkách s mužem. Některé ale hledání nevzdávají a na svůj první výbuch rozkoše se stále těší. Jak dopadl experiment, který měl 4 ženám zajistit pořádný orgáč?

Sex bez ohňostroje nemá cenu

Většinou nevěřím různým průzkumům, ale statistiky týkající se ženského orgasmu mi přijdou vzhledem k příběhům mých kamarádek víc než pravdivé. Podle posledních zjištění zažije orgasmus při sexu s mužem jen 13 % žen. Co to znamená? Že pro přibližně 9 z 10 žen je sex pouze o vyvrcholení partnera. Naštěstí jsou ale tady pořád ještě specialisti ženskou rozkoš, kteří s tím chtějí něco dělat.

Každá žena, která souhlasila s účastí v experimentu, dostala erotickou podložku flatironLOVE.

Vzrušující experiment

Loverator našel před rokem 4 ženy, jenž ještě nikdy nezažily orgasmus při sexu s mužem. Každá z těchto nešťastnic vyfasovala erotickou podložku flatironLOVE a bezplatnou konzultaci u sexuologa. Já jsem měla možnost ženy nyní vyzpovídat a zjistit, jak roční experiment v honbě za kvalitním sexem vlastně dopadl.

Katka (24 let)

1) Co tě vlastně napadlo, když tě lidé od Loveratoru oslovili s nabídkou na vyzkoušení jejich erotické podložky pro získání orgasmus?

Já jsem hlavně vůbec nevěděla, že něco takového existuje, ale to jsem vlastně nevěděla ani o orgasmus při sexu s partnerem. Ráda zkouším novinky, tak jsem do toho šla, ale neměla jsem nějaké velké očekávání.

2) Předpokládám, že dneska už o existenci ženského orgasmus víš víc než dost, je to pravda?

No, je to tak, ale také to nebylo úplně hned. Posezení u sexuologa mi dost otevřelo oči. Zjistila jsem, že jsem byla až moc v křeči, styděla se a partnerovi jeho snahu uspokojit mě neusnadňovala. Pravda je, že díky Loveratoru jsem se dokázala uvolnit a po vyzkoušení několika nových sexuálních poloh jsem objevila s miláčkem pravý orgasmus.

3) Bylo to pro tebe velké překvapení?

To teda bylo! Při masturbaci každá z nás ví, kam má sáhnout. Sama jsem se dokázala udělat do minuty, ale při sexu jsem orgasmus nezažívala. Je trošku smutné, že jsem ho zažila až tak pozdě, ale teď ho při podložení zadečku mám vždy.

Zuzi (19 let)

1) Jsem moc ráda, že mám možnost zeptat se i tebe, protože je ti teprve 19 let a co si budeme nalhávat, člověk se stále poznává. Co ty a orgasmus s Loveratorem?

Nooo, smůla byla, že jen co jsem dostala na test podložku, neměla jsem moc příležitostí k jejímu vyzkoušení. Až po půl roce jsem si našla ohleduplného kluka, co to chtěl zkusit a pochopil, že můj orgasmus fakt není samozřejmost.

2) Jaké máš tedy zkušenosti s jeho používáním a máš nyní orgasmus?

Určitě jsem byla vyjukaná z toho, jak se s ním sex změní. To je ale možná tím, že jsem docela začátečník a každá nová poloha je tak pro mě docela překvápko. Ostatně i sexuolog mi řekl, že jsem dost mladá a sex si budu užívat až tehdy, kdy budu trošku víc zkušená.

3) A co tedy ten orgasmus, povedlo se ho získat?

Abych nekecala, tak si nejsem prostě jistá. Sice jsem zažila hodně příjemné pocity, ale nedokážu říct, jestli to bylo ono nebo ne. Každopádně Loverator neodložím a budu všechno zkoušet dál, s miláčkem jsme na dobré cestě!

Tereza (39 let)

1) Proč jste se rozhodla pro vyzkoušení erotické podložky. To vám orgasmus tak moc chyběl?

Po třicítce jsem na nějaký orgasmus už bez nadsázky rezignovala. Tohle moje poddávání se trpně osudu však nezaručilo, abych nebyla jako každá ženská zvědavá a nechtěla od sexu s manželem po letech něco víc.

2) Zkusila jste předtím nějaké jiné metody, třeba erotické hračky?

Nejsem úplně ten typ, co by fandil všemožným vibrátorům, nástavcům a dalším plastovým pomocníkům. Takže ne. Na vyzkoušení Loveratoru jsem tedy asi kývla hlavně díky tomu, že vypadá spíš jako luxusní polštář, než nějaký umělý penis na baterky.

3) A dočkala jste se orgasmu v posteli?

Stydlivost odhodím tentokrát stranou, protože věřím, že moje zkušenosti mohou zachránit nejednu ženu v mém věku. Ano, doopravdy jsem zažila orgasmus při sexu a konečně vím, co na něm ženy vidí. Je to úplně jiné, je to živočišné a paradoxně mě to dokáže nabít energií. Když jsem volala sexuologovi s výsledkem, nevěřil, že jsem to dokázala tak rychle.

Aneta (27 let)

1) Doslechla jsem se, že u tebe bylo získání orgasmus hlavně záležitostí nešikovnosti partnera. Nebo to tak nebylo?

Neřekla bych nešikovností, ale je pravda, že s jedním z bývalých jsem měla orgasmus pokaždé. Byl to kus chlapa, ale jinak to byl upřímně vůl. Muže nemilujeme kvůli velikosti přirození. S novým partnerem jsem nedokázala při sexu dosáhnout orgasmus běžným způsobem.

2) V čem vám tedy nejvíce pomohl Loverator?

Z běžné polohy dokáže udělat zážitek, protože umístí těla do vhodné polohy a díky tomu je pronikání mnohem citlivější. Ať si to doma ženy zkusí klidně i bez erotické podložky. Stačí, aby jim při misionářské poloze dal chlap ruce pod zadek a nadzvedl ho. Nevýhodou je, že tak dlouho nevydrží, ale žena alespoň chvilku pocítí, co dokáže vypodložení těla.

3) Myslíš sí, že chceš teď sex díky dosažení orgasmu častěji?

Nechtěla jsem si to připustit, ale je to jasná věc. Když se člověku něco líbí, chce to častěji. Takže z toho těží i partner.

Výsledky jsou jasné

Chtěla bych moc poděkovat všem vyzpovídaným ženám, protože věřím, že není snadné se takhle otevřít a přiznat něco, za co se některé z nás stydí. Vážím si jejich času a odvahy. Výsledky jsou pak docela jasné. Zkušenosti těchto žen s erotickou podložkou Loverator možná poslouží jako instrukce a impuls pro ty, které na ženský orgasmus při sexu s mužem stále ještě čekají.

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.