Sex a vztahy

I muži předstírají orgasmus

Z velké míry převládá fakt, že předstírání orgasmu je čistě záležitost ženská. Mnozí se domnívají, že předstírání orgasmu u mužů není technicky reálné, šlo by snáze odhalit, a proto se ani v sexuálním životě nevyskytuje. Přesto se jedná o omyl. Taky se domníváš, že muži a předstírání orgasmu je kombinace, která nejde dohromady? Možná tě překvapí následující článek.

Dámské předstírání orgasmus

Orgasmus u obou pohlaví je naprosto rozdílný. U žen nedochází k ejakulaci (vyjma mokrého orgasmu), proto je předstírání orgasmu u něžného pohlaví o něco snazší. Předstírání orgasmu u žen pramení z několika důvodů. Buď je důvodem unavenost, nechuť k milostným hrátkám, nízká nálada a tím to samozřejmě nekončí. Nechtějí svého partnera odpálkovat, a proto se uchýlí k předstírání orgasmu, aby uspokojily svou drahou polovičku. I výzkumy dokazují, že spousta žen orgasmus předstírá nebo v minulosti párkrát předstíralo.

Mužské předstírání orgasmu

Muži na tom jsou velmi podobně. I oni mohou pociťovat snížený sexuální apetit, únavu a mnoho dalších viníků, kvůli kterým se uchýlí k předstírání orgasmu, které zamaskují tak šikovně, že to při detailním pozorování nepoznáš. Někdy celý průběh sexu po vyvrcholení partnerky urychlí, protože zkrátka nemají momentálně náladu na dlouhotrvající milostné hrátky. Navíc si vypěstovali i své šikovné techniky a dokonce i vznikají diskuze, jakými způsoby lze zamaskovat mužský předstíraný orgasmus.

%CODE1%

Proč muži orgasmus předstírají?

Odpovědí se shledává spousta. Na vině mohou být různé jednorázové, ale i dlouhodobé problémy, ba dokonce i problémy se zdravím, které je pak nutné začít řešit. K předstírání orgasmu pak dochází v momentě, kdy má jejich partnerka náladu a chuť na milování, ale oni se obávají, že odmítnutí z jejich strany by spustilo hádavou bouř. Předpokládají, že kdyby v klidu odmítli sex, přišla by spousta otázek až výčitek, které by měly charakter typu – „Ty máš jinou“, „Už tě nevzrušuju“, „Co jsem udělala špatně“, „Ty mě nechceš“ a mnoho dalších podobných otázek s přísadou zklamání, s kterými se potýkat nechtějí, ale na druhou stranu chtějí, aby se žena cítila žádaná, a proto zvolí předstírání orgasmu. Krom toho se uchylují k předstírání orgasmu i v momentě, kdy nejsou schopni dosáhnout orgasmu nebo cítí, že jejich erekce dlouho nevydrží. Mužský orgasmus je opředen faktem, že ho muži musí dosáhnout pokaždé, ale pravdou to být vždy nemusí. Oni sami to pak berou jako selhání, ke kterému se pochopitelně nepřiznají, protože jejich ego to nedovolí a navíc nechtějí spustit další vyčítavé otázky ze strany ženy. Problémy s ejakulací i erekcí u mužů mohou být dány momentálním poklesem energie, ale i dlouhodobým zdravotním problémem, s kterým není dobré si zahrávat.

Zajímavost: Věděla jsi, že se k předstírání orgasmu přiznalo něco málo přes dvacet pět procent mužů, kteří se podle výzkumů k tomuto „divadýlku“ alespoň jednou za život uchýlili? Ženy však zatím nepředehnaly. Podle výzkumů se uchýlila k předstírání orgasmu přibližně jedna třetina žen.

Ejakulace? Ta vždy být nemusí a předstírání neodhalí

U mužského orgasmu je ejakulace brána za samozřejmost, ovšem vždy tomu tak není. Někdy mužský orgasmus proběhne, bez toho aniž by došlo k výronu semene a tímhle faktem může mít partner možnost předstírat orgasmus. Ejakulace tedy předstírání orgasmu neodhalí. Muži mají totiž své techniky, díky kterým tě ani nenapadne, že by orgasmus předstírali. K předstírání orgasmu používají například kondom, který po aktu ihned sundají a zbaví se ho. Ty následně nemáš ani šanci jeho předstírání odhalit. Další technikou, kterou si muži našli, je použití kapesníčků. Ihned po vysunutí penisu kamuflují svůj předstíraný orgasmus pomocí kapesníčků, kterými rádoby uklízejí sperma. Muži mají i další své techniky, které jsou však mnohdy překvapivé. Své předstírání orgasmu jen doplní napnutými svaly, vzdychy, ztuhlostí a poté už jen vyčerpaně vydechnou.

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.