Sex a vztahy

Handsfree vibrátor je nový vynález, který slibuje božské prožitky

Alexandra Fine a Janet Lieberman jsou dvě mladé ženy, které vynalezly handsfree vibrátor. Jak taková věc vůbec vypadá a co si od ní slibovat?

Bez rukou, ale pořádně vzrušující

Dvojce žen založila značku Dame Products a prvním želízkem v ohni je právě handsfree vibrátor určený pro intenzivní stimulaci klitorisu během milování. Důvodem pro vznik něčeho takového je podle žen především to, že mužský orgasmus se od toho našeho výrazně liší, tedy především se ličí to, jakou stimulací ho lze dosáhnout. Orgasmus podle všelijakých odhadů dosahuje během milování s partnerem přibližně 64 % žen. Důvodem má být především nedostatek stimulace klitorisu, penis na sobě totiž nemá žádný výstupek, který by při milování masíroval právě toto naše tlačítko rozkoše.

Eva

Jmenuje se Eva

Novinka se jmenuje Eva a její použití možná není na první pohled úplně jasná, alespoň já bych tedy hned nevěděla, jak a kam si takovou věc vlastně strčit. Myslím si ale, že následující obrázek vše velmi dobře dokáže vysvětlit.

Použití vibrátoru Eva

Podle tvůrkyň by měla jedna univerzální velikost sedět všem ženám, na druhou stranu však negarantují, že bude doopravdy při milování držet na místě. Evu vyzkoušelo již několik žen a první reakce jsou velmi pozitivní. Některé by je prý nejraději používaly pořád.

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.