Sex a vztahy

Fajn kamarádky sdílí svoje štěstí

Dobrá kamarádka by měla umět sdílet dobré i zlé. Být po ruce pokaždé, když je problém. Nehledět na čas a věnovat se své přítelkyni.

Ona by jí měla oplácet tím samým. Být holkou do nepohody, která pomůže, pochválí, nechá vybrečet na rameni. Takových kamarádek je ovšem jako šafránu. Často se do mezilidských vztahů vkrádá účelovost, snaha o zisk, který nemusí být jen finanční, ale třeba i v podobě kontaktů. Zkrátka opravdové přátelství je dnes vzácné.

Podíváte se na svoje problémy s nadhledem

Kámošky si sednou ke kafíčku a proberou všechno, co se děje okolo. K takovým dýchánkům patří i trocha těch klevet o okolí. Pokecají o tom, co je nového u nich doma, v práci, ve vztazích, u dětí. Nepotřebují vlastně vůbec nic řešit, i když se tváří že ano. Stačí jim k životu pouhé sdílení, sounáležitost se sebou. Dokážou se radovat, smutnit, prostě žít. Sdílení štěstí je docela důležitá věc. Ne nadarmo se říká, že sdílená radost je dvojnásobná a sdílený smutek poloviční. Platí to i v životě, proto se tomu není třeba bránit. Najednou je možné vidět svoje problémy s nadhledem, očima toho druhého.

Odhoďte na chvíli svoje problémy

Navíc spolu kámošky mohou zažít i spoustu zábavy a povyražení, aby se jaksepatří odreagovaly a mohly zase fungovat jako spokojené partnerky, manželky i mámy. Proto je velice důležité nechat ženám občas trochu vydechnout, vyhodit si z kopýtka. I samy ženy objevují různé činnosti, které jim pomohou na chvíli odplout z reality všedních dnů. Povyrazí se, nechají starosti odvát a chvíli na to už jsou znova plné energie a vrhají se do dalších událostí. Ženy proto zkoušejí i věci, které dosud vypadaly, že jsou vyhrazené pouze mužům.

Užívej si každého dne

Například hraní různých her, ke kterým je branou právě PC. Dosud všichni předpokládali, že se jedná spíše o mužskou záležitost a žen, které se tím zabývají, je poskrovnu. Nejspíše bychom se ale divili, kolik žen si prostě rádo zahraje jen tak, pro samotné potěšení ze hry. I tady naleznou určitou dávku štěstí. Není v tom přitom třeba hledat nic složitého. Prostě si chtějí užít krásný den a vychutnat všechny jeho barvy a radosti. A o to především jde. Carpe diem, užívej dne. Hledej radost a nenech se otrávit starostmi.

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.