Sex a vztahy

Exkluzivní rozhovor s Vanilopkou, adminkou erotického blogu

Přiznejme se, že asi každý hledal někdy na internetu nějakou tu intimní radu. Já jsem svou odpověď našla na erotickém blogu a nedalo mi to a musela jsem vyzpovídat autorku tohoto blogu. Copak tebe někdy nezajímalo, kdo a proč si založí erotický blog?

Od rtěnky

1. Ahoj Vanilopko, jak se nám na úvod jako blogerka, která vede erotický blog představíš a co nám o sobě prozradíš?

Ahoj, přemýšlím, co bych o sobě řekla, a jak vlastně začít. Nebudu říkat, že mám ráda sex a podobné věci, i když se to asi očekává. Jsem normální holka, kamarádka, přítelkyně, milenka. Je mi 22 let a trochu ironií je, že jsem ve znamení panny. Do světa blogování jsem se dostala naprostou náhodou, řekla bych od rtěnky, no a nakonec to skončilo u vibrátorů.

2. Co tě přivedlo k nápadu, že si založíš erotický blog a jak dlouho ho vlastně máš?

Blog oslavil svoje první narozeniny v dubnu letošního roku. Vždy mě bavilo řešit různá sexuální témata, bavit se otevřeně a hlavně vše zkoušet na svém těle. Potom stačilo už jen kliknutí a první článek o lubrikačních gelech, a po lubrikačních gelech, jak už to tak bývá, šlo všechno hladce a samo.

3. Nenapadlo tě někdy spíše založit si nějaký beauty blog nebo blog, které by byl úplně na jiné téma?

Můj první blog byl právě beauty blog. Asi jako každá holka jsem do světa blogování nahlédla především díky módním blogům a tak jsem se rozhodla jeden také založit. Bohužel mě po krátké době přestalo bavit psát o kosmetice a zjistila jsem, že pro mě tohle téma není tak zajímavé, abych o něm psala pro ostatní.

Přítel to bere s nadhledem

4. Jaká je návštěvnost tvého blogu? Najdeme tam ženy i muže, plno komentářů, ale máš někde nějaké podrobné statistiky o návštěvnících tvého blogu?

Návštěvnost blogu je různá. Nejhezčí je, že největší bývá v pátek a v sobotu v noci nebo k večeru. Většina návštěv na blogu jsou samozřejmě ženy, pro které je také blog primárně určený, ale každý hlas muže je vítán. V současné době na blog za den průměrně zavítá čtyři až pět tisíc čtenářů. Zajímavé je, že kolem stovky čtenářů denně na blog koukne např. z Indonésie.

5. A co rodina, kamarádi a přítel vědí o tom? Jaké byly jejich první reakce, když se o tom dozvěděli? Neměla jsi z toho obavy?

Moje rodina o blogování neví a já se (snad úspěšně) snažím svůj koníček před většinou lidí v mém okolí utajit. Proč? Nedovedu si jednoduše představit, jak bych tak otevřeně psala o svojí masturbaci, sexu a životě všeobecně, kdybych věděla, že blog čtou moji známí. Na druhou stranu pár lidí o blogu ví a mezi nimi i můj přítel. Se žádnou negativní reakcí jsem se nesetkala, kamarádky, které o blogu ví, mi často říkají svoje vlastní dojmy (např. z nové hračky nebo praktiky) a pro blog jsou tak jedině přínosem. Přítel to bere s nadhledem, baví ho to a vlastně jsem ani nijak neřešila, že bych před ním blog měla tajit.

6. Co všechno vlastně najdeme u tebe na blogu? Která rubrika se těší vůbec největší oblibě u čtenářů?

U mě na blogu je to takový erotický mix. Nejprve jsem chtěla blog zaměřit na svoje vlastní zážitky, vyprávění a rady. Později se přidaly i recenze a to především pro to, že když si vzpomenu na koupi svého prvního vibrátoru, vybavují se mi rozpaky, obavy a nakonec zklamání z toho, jak velký a gumový penis mi to nakonec přišel :). Sem tam se na blogu objeví také erotická povídka a nově také rubrika Intimstyle, kde se řeší třeba spodní prádlo nebo holení.

Do čeho bych nešla?

7. Jsou lidé, které to může pobuřovat, jak to vidíš ty? Nemyslím jen na internetu, ale hlavně v reálném životě, nevím, jak to třeba vidí tvá babička…

Jak jsem říkala, v mém reálném životě není moc lidí, kteří by o blogu věděli, takže moje babička má naštěstí klidné spaní. Nicméně máš pravdu, že někoho blog o sexu pobuřovat může, ačkoli to v dnešní době příliš nechápu. Setkala jsem se s kritikou především ve stylu, jak můžu něco takového psát a že bych se měla stydět. Ale za co?

8. A co ty a sex?

Se sexem jsem začala v patnácti, když jsem měla první, dovoluji si říct vážnější vztah a byla jsem zamilovaná až po uši. Je to možná staromódní, ale na sexu mě baví hlavně intimita a blízkost. Mám ráda sex živý, intenzivní a naplno. Přiznám se, že jsem zatím nepřišla na chuť pomalému a něžnému milování. Do čeho bych nešla? Nemohla bych mít sex, kde bych byla nucená způsobovat druhé straně bolest nebo ponížení. Tyhle praktiky mě nikdy nelákaly a navíc, protože jsem spíš submisivní, tohle není nic pro mě.

9. I tebe se musím zeptat, co je tvou motivací, máš snad i nějaké vzory nebo cíle, kterých bys chtěla dosáhnout?

Mojí motivací jsou čtenářky a čtenáři. Asi před dvěma týdny mi přišel mail, kde mi jedna slečna děkovala, že jsem jí pomohla změnit celý přístup k sexu a hlavně k sobě sama. Nebudu předstírat, že mě chvála a podpora čtenářek nehřeje u srdce, je to skvělý pocit a tímto všem stávajícím čtenářkám chci poděkovat! Žádný vzor asi nemám, i když ráda koukám na videa na youtube, které točí slečna s přezdívkou Kara Sutra. Obdivuji jí, protože se nebojí ukázat, já bych asi videa jako ona točit nemohla.

10. Závěrem ti děkuji za rozhovor a nyní by mě zajímalo, jak pozveš naše čtenářky do svého erotického koutku?

Já děkuji za skvělou příležitost, rozhovor jsem ještě nedělala a bylo to fajn! Můj erotický koutek, jak jsi blog nazvala, je otevřený všem. Je to místo, kde se setkáváme pro to, že chceme mluvit o sexu otevřeně a narovinu. Místo, kde čtenářky najdou odpovědi na svoje otázky a kde se naučí milovat svoje tělo a dopřát mu všechno, co chce.

A kde Vanilopku vlastně najdete?! Vanilopku a její intimní koutek plný sexu, pokusů, experimentů, rad a tipů hledejte na adrese vanilopka.blogspot.cz.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.