Sex a vztahy

Erotické prádlo přináší do každého vztahu vášnivé spojení touhy a vzrušení

Chceš podráždit jeho fantazii a užít si opravdu vášnivou předehru? Vsaď na luxusní prádlo, u kterého hraje hlavní roli erotika.

Potěšení pro mužské oko

Proč muži s radostí okukují ženské křivky? Protože je vzrušují vizuální podněty nabité erotikou. Co takhle toho využít ve prospěch pikantnějšího vztahu a vášnivější milostné předehry? Partnere pohled na tebe a tvé nové erotické prádlo zcela jistě nejen potěší, ale také dokonale vzruší. Se správně zvoleným kouskem přichází také sebevědomí, je přeci skvělé cítit se žádaná a sexy. Jaké jsou aktuální trendy ve světě odvážného spodního prádla pro ženy? Nech se inspirovat!

Na fantazii se musí rafinovaně

Mužská fantazie si zaslouží pořádně rozdráždit, a proto je prvním tipem jednoznačně body z průhledného materiálu. Vzbuzuje touhu a chuť odhalit, co se ukrývá pod ním. Není velkým překvapením, že různé mašličky, krajky, šněrování a výšivky jsou u erotického prádla velmi žádané. To správné body by mělo ukrývat dostatečně místa, po kterých muži tak moc touží. Partner bude okouzlen a ty si budeš užívat pocit maximální přitažlivosti.

Pro plný dekolt a úzký pas

Skvělým pomocníkem pro navození té správné atmosféry je bez diskuze korzet. Ten má jedinečnou schopnost nádherně vytvarovat postavu. Tvůj dekolt bude plnější a získáš o poznání užší pas. Obleč si jako součást předehry a garantuji ti, že večer bude plný zábavy. Ráda bych také upozornila na to, že zvěsti o nepohodlí spojeném s nošením korzetu již dávno neplatí. V některých modelech se budeš cítit jak v bavlnce, tak neváhej a vyzkoušej, jak moc se bude korzet líbit v ložnici.

Co budeme dělat před spaním?

Tvůj partner již leží v posteli a chystá se usnout po tvém boku. Ty vycházíš z koupelny, oblečená v dámské sexy košilce. Myslíš si, že bude mít stále chuť jen tak usnout bez toho, aby tvé tělo nezahrnul polibky? Nemyslím si, erotická košilka dokáže být něžná i vášnivá, nevinná i provokativní. Vlastnit alespoň jednu je povinností každé ženy, která touží být obdivována a bezhlavě milována.

Nezbedná školačka?

Když už je řeč o erotickém spodním prádle, rozhodně nemohu zapomenout na sexy kostýmy. Právě ty umí být opravdu šokujícím překvapením, které nejednomu muži splní i ta nejtajnější přání. Co takhle se převléknout za chlípnou sestřičku? Nebo se budeš lépe cítit jako nezbedná školačka? Fantazii se doopravdy meze nekladou. Jednou za čas je kostým skvělým zpestřením.

Vzrušení pro oba

Erotické prádlo je kořením předehry a dárkem nejen pro tebe, ale i pro něj. A co takhle nechat prádlo vybrat rovnou partnera? Všechny představené kousky najdeš na stránkách online sexshopu EROTIC-WORLD.CZ, kde na tebe a miláčka kromě prádla čeká také velmi široké nabídka erotických pomůcek a doplňků. Ty jsou zárukou toho, že se během postelových hrátek rozhodně nudit nebudete!

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.