Sex a vztahy

Erotické pomůcky pod lupou! Jak najít ty kvalitní a opravdu vzrušující?

Erotické pomůcky mají jedinečnou schopnost zpestřit náš erotický život, nicméně jejich nákup se rozhodně nevyplatí podcenit. Podle čeho vybírat a na co si při výběru hračky pro dospělé skutečně dát pozor?

Není pomůcka jako pomůcka

Nabídka erotických pomůcek je opravdu pestrá a na trhu se neustále objevují žhavé novinky slibující dosažení nezapomenutelných vrcholů. S rozmanitostí funkcí a tvarů však přichází také velké rozdíly v kvalitě. Podezřele nízká cena by měla být prvním varováním před nekvalitní pomůckou, dalším je bez diskuze absence základních informací a návodu, jak pomůcku bezpečně používat. Investovat do kvalitní erotické pomůcky se vyplatí nejen kvůli tomu, že taková pomůcka déle vydrží. Zapotřebí je zohlednit i možná rizika plynoucí z používání takové pomůcky při akci.

Zdraví na první místě

Nekvalitní erotické pomůcky mohou způsobit celou řadu zdravotních komplikací. Místo nevídané rozkoše tak člověka čeká v horším případě návštěva lékařské ordinace, kde rozhodně není zrovna dvakrát příjemné vysvětlovat, co se stalo. Materiály, ze kterých jsou levnější a neotestované pomůcky vyrobeny, mohou být závadné. Výsledkem jsou v takových případech různé alergické reakce, případně škodlivé vlivy na funkce vnitřních orgánů. Zvýšenou pozornost je zapotřebí dávat u erotických pomůcek vyrobených z PVC a gelu. Rozhodně by neměly obsahovat ftaláty, tedy látky negativně působící například na hormonální a reprodukční systém. To není zrovna ideální, navíc když si uvědomíme, že pomůcky jsou ve styku s hodně citlivými místečky. A podle čeho tedy erotické pomůcky vybírat?

Recenze jako skvělý zdroj inspirace

Nechcete-li se v záplavě vibrujících skvostů a dráždítek ztratit, rozhodně neprohloupíte, pokud vsadíte na ověřené recenze erotických pomůcek. Osobní zkušenosti a doporučení jsou při výběru často velkým rádcem, díky kterému se můžete snadno rozhodnout. Právě to je ten důvod, proč přinášíme několik tipů na opravdu povedené erotické pomůcky včetně podrobných recenzí, ze kterých se dozvíte veškeré další podrobnosti.

Co takhle se rovnou podívat na 5 nejlepších vibrátorů pro ženy? Pokud toužíte po rozmazlování, tento výběr si zamilujete.

Velké popularitě se v poslední době těší masážní hlavice. Jednou z nich je šikovná PowerBullet / PalmPower. Jak obstála v recenzi?

Vášnivým ženám by rozhodně neměl uniknout proslulý Womanizer, který slibuje orgasmus do 2 minut! Dokáže takový nelehký úkol splnit a jak vlastně funguje?

Jedním z nejpokročilejších vibrátorů na trhu je perličkový vibrátor DeLuxe. Jaké hodnocení tento kousek přinášející hromadu nezpochybnitelných kladů získal?

Pro vášeň bez zastavení

Erotické pomůcky by měl být zdrojem hodně zajímavých momentů a rozkoše. Aby tomu skutečně tak bylo, před nákupem erotické pomůcky nezapomeňte na uživatelské zkušenosti a do nákupu neváhejte investovat.

Reálné recenze a další zajímavosti ze světa hraček pro dospělé najdete na stránkách Lascivní.cz. Odměnou za opatrnost při výběru vám bude spokojenost, kvalita, absence zdravotních problémů a obohacení sexuálního života. A věřte, že to vážně stojí za to!

3 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.