Sex a vztahy

Erotické hračky pro vzrušující chvilky o samotě i v páru

Pro jednoho? Pro jednu? Nebo pro dva? Je jedno, kolik lidí si erotickou pomůcku zamiluje, vždycky se najde nějaká pravá, která zvládne potěšit jak tvou peněženku, tak tvoje libido. Jen se podívej a nech se inspirovat!

Hračkářství pro dospělé

Jsi hravá a ráda zkoušíš nové věci? Tak zkus zavítat do hračkářství pro dospělé, ve kterém si jistě vybereš tu pravou hračku, která tě potěší. A třeba nejen tebe, ale také tvého partnera. Koneckonců, proč byste si nemohli hrát společně, že? Je to prosté, pokud už tě nebaví dělat všechnu „práci“ sama, chceš dát svému příteli zajímavý dárek, či bys chtěla oživit sexuální vztah nějakou hračkou, podívej se na erohracky.cz. Zavítej do obchodu plného touhy, výkřiků slasti a nemravností, které pozvednou tvůj sexuální život na jinou úroveň. Je totiž čas postoupit o level výš. Zezačátku si určitě rozmysli, pro koho hračka bude, jestli pro tebe, pro přítele, nebo ji chceš používat v páru. Zároveň také zauvažuj nad tím, jestli máš ráda vibrace. Některé hračky zase navozují tu správnou „atmošku“, příkladem jsou kroužky na penis nebo venušiny kuličky. Jiné imitují přímo sex, zde je vhodné zmínit umělou vagínu a populární vibrátor. Ale víš co? Pojď se na to podívat detailněji!

Pro ženy – Konec hry na kočku a myš

Z čekání na pana Pravého už tě začíná bolet ruka? Tak si odpočiň a pořiď si na tu dřinu pomocníka, který všechno obstará. Co například takový rotační vibrátor s hlavičkou, která ti obstará mocný orgasmus? Špička rotačního vibrátoru, který má samozřejmě nastavitelnou intenzitu, se pohybuje v kruhu, což, přiznejme si to, žádný mužský penis neumí.

Stejně tak penis neumí ani posloužit jako dvojitý vibrátor s hlavičkou na klitoris.

Přestaň si už hrát na kočku samotářku a předej svoji myšku specialistovi, jako je mini vibrátor, který si s sebou můžeš vzít kdekoliv. Je malý, je nenápadný a v objemné ženské kabelce se snadno ztratí. Nemusíš se tedy bát, že by na tvoje tajemství ohledně vibrátoru cestovní velikosti někdo přišel. Nebo můžeš také dát své myšce lístek do posilovny v podobě venušiných kuliček, se kterými snadno posílíš svaly pánevního dna i dosáhneš vrcholu.

Pro muže – Dopadněte jednorukého banditu

V erotických pomůckách pro muže převažují umělé vagíny a nejrůznější honítka. Pokud znáš ve svém okolí nějakého „jednorukého banditu“, zkus ho odkázat na příslušné stránky nebo mu rovnou nějakou hračku kup. Když vyrazíš na cesty, budeš mít alespoň jistotu, že tě nenahradí ta zubatá blondýna odnaproti. Umělé vagíny pro muže se vyrábějí z jemných materiálů, aby ani ti nenáruživější nepřišli úhoně. Vypadají velmi realisticky a imitují nejen dámské pohlavní orgány, ale také ústa a anální otvor. Při výběru umělé vagíny dávej pozor také na speciální funkce, jako jsou vibrace nebo přísavka, kterou se přicucne ke zdi.

Pro páry – Se známou ženou ve známém pokoji

Pokud už jste vyzkoušeli v partnerském sexu všechna možná i nemožná místa, pak nastal čas na plán B, kterým jsou erotické hračky pro páry. Jejich výhodou je, že neopomíjejí ani jednoho partnera, každý si tedy přijde na své. Nejlepší ve svém oboru je vibrační klip CIKI, který má vibrace nastavitelné na dálkovém ovládání a to s různou intenzitou.

Pokud máte rádi vibrace, jistě vyzkoušejte také erekční kroužky na penis. Vibrační kroužky na penis nejenže mužům posílí erekci, ale zároveň zvládnou oba partnery provibrovat k orgasmu. Skvělou pomůckou jsou také vibrační vajíčka, se kterými si také vyhrajete. Ačkoliv se zavádějí do ženy, mají potenciál navnadit oba dva.

V páru se pochopitelně můžete vrhnout také na průzkum zatím neprobádaných míst. Anální hračky sice vyžadují chuť experimentovat, ale věř, že si je zamilujete. Jejich používání může otevřít dveře k análnímu sexu. Kontroverznímu, ale podle mnohých žen také velmi příjemnému zážitku, který si rády zopakují. Co takhle vyzkoušet vibrační anální kolík?

Proč do toho jít?

Erotické hračky tě lákají, ale pořád se tak nějak stydíš? Není k tomu důvod. Při výběru na internetu na tebe nikdo nebude koukat, s výběrem si můžeš dát načas. Navíc tě nikdo nevidí, takže stranou jde i ostych. Doprava erotických hraček z erohracky.cz je vždycky zdarma, přičemž domů ti dojde anonymní krabice bez popisků nebo „prozrazujících“ obrázků. Přes internet je to prostě mnohem lepší, tak jdi to toho a osvěž svůj sexuální vztah co nejdříve.

TIP: Pro čtenářky magazínu Kámoška.cz je v eshopu www.erohracky.cz připravena lákavá sleva a dárek – 10 % na každý nákup a jako dárek LUXUSNÍ KOVOVÁ PEŘÍČKOVÁ POUTA, do políčka Slevový kupon stačí napsat heslo: kamoska

Slevový kupon je aktivní do 19. 2. 2016, tak neváhej a jdi vzrušení vstříc!

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.