Sex a vztahy

Dokonalý prožitek? Pořiď si pomocníka, se kterým ukojíš touhu po tělesné rozkoši!

Je čas přestat se stydět, je čas si okořenit sexuální život a je čas šáhnout po šikovné erotické hračce! Ta totiž dokáže obohatit nejen tvoje soukromé chvilky, ale i postelové dovádění s partnerem. Jaké vibrátory patří nyní k těm nejzajímavějším?

Vstupenka do světa rozkoše

Mnoho žen považuje erotickou hračku za něco neslušného a já se ptám – sakra proč? Dokonce jsem zažila takové, které si nemohly koupit vibrátor, protože by na něj jejich partner žárlil. Takový muž pravděpodobně nebude mít moc zkušeností, jinak by totiž věděl, že vibrátory ho o dávku rozkoše rozhodně nepřipraví. Naopak dokáží skvěle oživit předehru a další postelové praktiky. A když není muž na blízku, pomůže k bouřlivému orgasmu, který si rychle zamiluješ. Podívej se na aktuální hity ze světa vibrátorů a zapřemýšlej nad tím, jestli by se ti nějaký vibrující pomocník také nehodil.

Tygr na mazlení

Populární výrobce Fun Factory je tady s novou generací vibrátorů G5, do které patří i 100% vodotěsný model Tiger. Výrazné vroubkování a zahnutý vrcholek z něj dělají opravdu velmi zajímavý vibrátor, se kterým se nebudeš nudit. Velmi silné vibrace tě vynesou na vrchol blaha. Vibrátor je dokonale ohebný, díky tomu se s ním dostaneš ke každému citlivému místečku včetně bodu G. Ovládání je velmi jednoduché, vibrace si můžeš plynule měnit a pokud se chceš vydat na skutečnou jízdu, poslouží ti 3 vibrační programy.

Fun Factory vibrátor Tiger G5 Click 'n' Charge
Fun Factory vibrátor Tiger G5 Click ‘n’ Charge

Vzrušení ve vlnách

Velmi zajímavé jsou také luxusní vibrátory Lelo Ina Wave a Lelo Mona Wave. Oba totiž přináší WaveMotion Technology. Ta masíruje bod G nejen prostřednictvím vibrací, ale také patentovaným pohybem připomínajícím vlnění. Vibrátory nabízí celkem 10 módů – vibrační, pohybové i kombinované. Materiál je velmi příjemný a oba modely jsou 100% vodotěsné, tedy vhodné klidně i do sprchy.

Lelo Ina Wave
Luxusní vibrátor Lelo Ina Wave

Intimity párty pro všechny zvědavé

Zaujaly tě výše představené vibrátory? Máš ráda nové věci, ráda se bavíš a ráda bys viděla prezentaci dalších intimních pomůcek a erotických hraček? Zavítej na intimity párty. Uvolněná atmosféra a luxusní prostředí tě přesvědčí o tom, že moderní erotické pomůcky přináší doopravdy hodně zábavy. Vyrazit můžeš klidně i za doprovodu kamarádky. Tak co, zavítáš na další intimity párty?

Dokonalý prožitek? Pořiď si pomocníka, se kterým ukojíš touhu po tělesné rozkoši!

Cesta za dokonalým prožitkem

Je zbytečné ochuzovat se o vzrušující zážitky, které zažiješ díky erotickým hračkám. Všechny představené vibrátory jsou k dostání na stránkách sexshopu www.intimity.cz, který si pro tebe připravil celou řadu dalších pomůcek. Už víš, jak vyrazit na cestu za dokonalým prožitkem?

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.