Sex a vztahy

Děsivý přehled kruťáren, které děláme mužům

Co naplat, ženy nejsou jenom andělé právě spadnuvší z nebe. Některé se totiž zvládly vyhrabat z pekla. A jak tady mužům zatápí?

Ženy jsou potvory

A kdo nesouhlasí, ať dá ruku nahoru. Ač některé z nás jsou světice, jiné naopak umí mužům pěkně zatápět pod kotlem. Stejně jako děti utrhávají mouchám křídla a pálí mravence lupou, ženy si podobné „srandičky“ umí dělat z mužů. Že pro ty chudáky muže je to jako zkouška ohněm snad není nutno dodávat. A jaké kruťárny si umí ty potvory na ona nevinná mužská stvoření vymyslet?

1. Nezvedají telefon

Po noci strávené v baru odcházíte s jejím číslem v kapse. Po dodržení jistého časového odstupu jí celý nadšený voláte a ono ejhle, volané číslo neexistuje. To je ta méně potupná varianta. Tou druhou je nekonečné vyzvánění, kdy to na druhém konci to nikdo nebere. Třeba to jenom neslyšela – ale třeba vám to také nezvedne nikdy. Kdyby ženy raději byly upřímné a odpálkovaly muže rovnou, všechno by bylo jasnější.

2. Využívají muže, aby jim kupovali drinky

Všimli jste si někdy, že ženy do barů a na diskotéky chodí zásadně jen s minikabelkou či někdy i bez ničeho? A co myslíte – vejde se jim do toho peněženka? Bingo. Některé ženy jdou už z domu s myšlenkou, že za pití neutratí v baru ani korunu. A bohužel muž, který si chce „koupit“ její pozornost na to celkem draze doplatí. Odchází o nějakou tu stovku levnější a bez telefonního čísla. Nebo s telefonním číslem, ale v takovém případě viz. bod číslo 1.

3. Citově s muži manipulují

Mnoho mužů neví, jak si poradit se slzícími ženami. A ty to až moc dobře vědí. A především ty, co jsou zvyklé, že vždycky dostanou to, co chtějí, ví, že se toho dá dobře zneužívat. Stačí pohrozit několika popotaženími a někteří kluci jsou na kolenou.

4. Užívají násilí

Muži jsou odmala nabádáni k tomu, aby nebili holky. Jakmile se k tomu sníží, tak jsou označeni za násilníky nebo zbabělce. A ženy si to uvědomují, a proto považují za dobrý nápad, dát pořádnou facku každému klukovi, který říká něco, co se jim nelíbí. Myslí si, že mohou způsobovat mužům bolest bez obav, že by za to byly potrestány. A to není správné.

5. Veřejně kritizují svoje muže

Když se jim něco nelíbí, tak to prostě řeknou. Někdy si ale neberou servítky a řeknou to prostě všem a přede všemi! Na náměstí nebo na nádraží jsou schopné na vás křičet pro to, jak jste nemožný a že se chováte jako dítě. Komu by z toho nebylo trapně.

6. Přiznávají přítele, až když není zbytí

Vytáhl jste nejlepší zbraně, které jste měl, už už si myslíte, že ji máte v kapse, když tu se na vás usměje a oznámí vám, že má přítele. Pěkné. Nebylo by lepší to říct hned na začátku nebo to alespoň vyvěsit na facebooku? Jistěže bylo, ale tyhle potvory si s nějakým trapným pocitem, takto odpálkovaného kluka, hlavu nelámají.

7. Sbírají body za „nesex“

Jako mají jistí muži nespočet „zářezů na pažbě“, tak ženy si tyto „zářezy“ dělají za odmítnutí sexu. Zpočátku je to oddalování, dokud nepřijdou na to, že je to jejich páka. Že tím mohou muže ovládat. Ano, bohužel i takové mrchy jsou. A nutno podotknout, že tento způsob je stále bohužel celkem funkční.

8. Zkouší své muže

Už dlouho dopředu máte domluvený sraz s kamarády, když tu vám volá vaše přítelkyně, abyste kvůli ní svoje plány změnil. Nemá žádný speciální důvod, jen vás chce vidět. O vašich plánech sice moc dobře ví, ale jestli ji opravdu milujete, tak… Tenhle typ „vydírání“ je opravdu hnusný, ale stále ještě dost dívek ho považuje za účelný. Muži totiž ví, že jakmile udělají něco jiného, než že prásknou telefonem a poběží za ní, bude je čekat peklo.

9. Flirtují s jinými muži

Proto, abyste žárlil. Zřejmě jste se jí dostatečně nevěnoval, nebo jste udělal něco, kvůli čemu si ona myslí, že si tohle zasloužíte. Chce, abyste si jí všímal, a je schopná toho docílit všemi dostupnými prostředky.

Mrchy v hlavní roli

Tato „příručka“ ženských zrad na mužích rozhodně nemá za cíl nikoho nabádat. Naopak jde o varování pro ty ženy, které podobné věci pozorují ve svých vztazích, aby to nepřecházely. Jakmile to totiž uděláte, řešit to začnete, až už bude pozdě.

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.