Sex a vztahy

Dárek pro váš vztah? Dopřejte si rozkoš s erotickými pomůckami!

Mnoho žen se snaží marně přijít na to, jaký dárek by jejich partnerovi udělal radost. Nejen pro ně je zde dávka erotické inspirace. Některé pomůcky jsou totiž skvělým dárkem pro oba!

Vybrala jsem několik velmi zajímavých dárků pro intimní chvilky, které si chcete jako pár zpříjemnit. Erotické pomůcky jsou v některých vztazích stále ještě tabu, ale třeba právě nyní je skvělá příležitost nějakého toho pomocníka pořídit. Oživení sexu je garantováno!

Masáž uvolňující veškeré napětí

Jak navodit tu správnou erotickou atmosféru? Je to jednoduché! Pomůže slíbatelná masážní svíčka DONA. Smyslná vůně zaplní mistnost a nenápadné feromony se postarají o nárůst sexuální touhy. Vosk ze svíčky se po rozhoření stává masážním olejem, který můžete ihned využít při erotické masáži. Co takhle odbourat veškerý stres a společně se vydat vstříc maximálnímu uvolnění? Při slíbávání se nezapomeňte věnovat erotogenním zónam.

Svíčka

Dvojité potěšení

Pro zpestření předehry s partnerem šáhněte po dvojitém stimulujícím vibrátoru Flare. Ten na první pohled zaujme atraktivním designem a hlavně možností stimulovat v jeden okamžik bod G a klitoris, nebo klitoris a zadeček. Fanatazii se meze nekladou, zapojte ji! Muž při pohledu na nahé ženské tělo užívající si intenzivní dráždění určitě nezůstane chladným. Nemluvě o tom, že vibrátor poslouží také při stimulaci varlat a penisu.

Flare

Nevšední zážitky s vibracemi

Na cestě za intenzivnějším orgasmem se bude hodit nabíjecí vibrační kroužek na penis Eclipse. Tato nenápadná erotická pomůcka stimuluje jak muže, kterému poslouží k lepší erekci nebo stimulaci varlat, tak ženu, kterou kroužek bude stimulovat na nejcitlivějším místě a tím je klitoris. Zažijte intenzivnější prožitek! Rozměry se kroužek přizpůsobí jakékoliv velikosti penisu. Otestujte až 7 druhů vibrací a pulzací. Každý druh má navíc vlastní barvu.

Eclipse

Eclipse

Posilující dárek

Důkazem, že erotické pomůcky mohou mít velmi pozitivní dopad na naše zdraví, jsou venušiny kuličky Geisha balls. Kuličky z velmi kvalitního silikonu díky silným vibracím aktivují pánevní dno. Výsledkem je kromě vzrušení také intenzivní posilování a zpevňování. Pravidelným používáním kuliček dochází k posílení pánevního dna. A proč je to tak důležité? Protože díky tomu si žena může užívat lepší sex a snadnější dosažení orgasmu.

Geisha Balls

Ještě více inspirace

Správně vybrané erotické pomůcky potěší oba, a proto je čas konečně zahodit veškerý stud a začít si užívat. Všechny výše představené hračky nabízí online sexshop Erotický sen, kde kromě dalších produktů čeká také inspirace pro libovolné chvilky vzrušení. Už víte, jak si udělat radost?

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.