Sex a vztahy

Co vše udělá mladá herečka pro úspěch? Sleduj trailer filmu Šťastná!

Do kin míří celovečerní film Evy Toulové z prostředí mladých studentek herectví, ve kterém na tebe kromě romantiky čeká také exkurze za hranice morálních zásad, skvělé herecké obsazení a pořádná dávka napětí!

Ideály a realita

Máš sen stát se známou herečkou, objevovat se na televizní obrazovce či v divadle a mít hromady fanoušků, kteří touží po tvém autogramu? Nejsi sama, hlavní hrdinka celovečerního filmu – Viktorie Šťastná, je na tom stejně. Odjíždí do hlavního města splnit si sen a studovat hereckou akademii. Jak už to tak bývá, ideály jsou od kruté reality hodně vzdálené a Viktorie začíná zjišťovat, co vše její sen obnáší. Dostává se do party protřelých studentek, které si cestu za úspěchem představují trošku jinak. Chtějí být slavné za každou cenu, objevovat se v bulváru a stát se středem každého večírku. Myslíš si, že Viktorie zapomene na osobní morální zásady a udělá pro úspěch opravdu vše?

Zjistit to můžeš již 18. prosince, kdy romantický film Šťastná míří do českých kin. Těšit se můžeš na taková jména jako je Andrea Daňková, David Kraus, Ljuba Krbová, Aneta Krejčíková, Marie Kružíková, Jan Hrušínský či Dana Morávková. Pro více informací neváhej zavítat na oficiální web www.filmstastna.cz a třeba odhalíš, co stojí za úvodním sloganem celého filmu: „Život a láska se zahrát nedají, ty se musí prožít.“

Štítky

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.