Sex a vztahy

Chceš znát jednoduché kouzlo pro získání orgasmu?

Praktický test erotické podložky LOVERATOR, který si před nedávnem tak moc užila Klára, ve mně vzbudil zvědavost. Chtěla jsem zkusit, co nabízí i jiné modely a jestli podložka zafunguje i u mě. Tady máš odpověď!

Pořádně divoká taburetka

Měla jsem možnost vybrat si libovolný model erotické podložky a hned na první pohled mě zaujal magicLOVE. Proč? Protože hlavně nevypadá vůbec jako pomůcka pro milostné hry, spíš připomíná moderní taburetku. A hlavně jsem nechtěla mít doma něco, co bude zbytečně lákat pozornost a já to budu muset před každou návštěvou rodičů schovávat do skříně. Ještě teď mám v živé paměti, jak jsem zapomněla na stole jednou vibrátor. Podle popisu mi nenápadný model magicLOVE připadal nejpřijatelnější a vypadalo to, že by mohl dokonale splňovat moje požadavky. Tak jsem už jen čekala, než mi dorazí domů na test a já na něm vyzkouším nové sexuální polohy

Sexuální abrakadabra

Po rozbalení diskrétního balení na mě vykoukla doopravdy líbivá a luxusní taburetka, která je díky sametu na dotek velmi příjemná. S přítelem se vidíme vždy až pozdě večer, kdy přijde unavený domů. Po dvou letech vztahu už na sobě jen těžko objevíme něco, co neznáme, takže jsem mu o LOVERATORU ani neřekla a rozhodně jsem ho nechtěla do něčeho tlačit. Spíš jsem čekala, až začne být sám zvědavý. Model magicLOVE můžeš během pár sekund předělat z taburetky na rozměrnou podložku, což jsem také udělala. Na to, že se jedná o podložku erotickou, mi přijde také dost odpočinková, protože s tabletem v ruce se mi v ní lebedilo na jedničku. Tato erotická pomůcka podle mě nemusí být nutně určena při vychutnávání ženského orgasmu, ale poslouží také při praktikování tantrické masáže. V zámku zachrastily klíče, v předsíni se rozsvítilo světlo a unavený přítel nakráčel do obýváku. Kombinace mého uvolněného těla a španělského sametu na něj ale zafungovala jako červená na býka. Hned jsem na něm poznala, že se mu v hlavě honí všelijaké nápady na sexuální polohy. Programem na náš večer už nebylo koukání na telku, ale pořádně vychutnaný ženský orgasmus, kterým jsem měla být na erotické podložce LOVERATOR odměněna.

Můj přítel, můj kouzelník

Aniž bych cokoli vysvětlovala, přišla přítelovi moje pozice na podložce jako stvořené k pořádnému mazlení. Jako sexuální pomůcka mi LOVERATOR skvěle pomohl podložit tělo a díky tomu jsem dosáhla sexuálních poloh, které jsou za normálních okolností velmi citlivé a bez podložky prakticky nemožné. Úplně jiný úhel pronikání mi umožnil cítit přítele tak, že první velký orgasmus na sebe nenechal vůbec dlouho čekat. Ty další, méně intenzivní, pak přicházely s každou novou polohou a zážitkem. Po více než dvou týdnech testování mohu dát ruku do ohně za to, že LOVERATOR je velmi důležitou ingrediencí na ženský orgasmus. Naším favoritem překvapivě zůstal misionář, kdy i jen malá změna pozice těla na podložce přináší nečekaně nové vjemy. Příjemné je spojení podložky s nějakou další erotickou pomůckou. Nemusí se jednat jen o vibrátor, každý sexshop v Praze tě určitě inspiruje při nákupu dalších hraček. Když už jsem zmínila tantra masáže, tak se musím přiznat k tomu, že jsem měla trochu obavy ze zašpinění a poškozeni sametu. Překryla jsem tedy LOVERATOR pro jistotu prostěradlem. Později jsem zjistila, že výrobce nabízí i hygienické provedení povrchu právě pro tyto účely.

Chceš znát jednoduché kouzlo pro získání orgasmu?

Nemravné tajemství u tebe doma

Loverator magicLOVE jsem si původně zapůjčila pouze k testování, ale po svých zkušenostech jsem se ho už nechtěla vzdát, a proto jsem si jej i koupila. Stal se běžnou součástí vybavení našeho pokoje, což z něj ale rozhodne nedělá něco nudného. Naopak jako jeho obrovskou výhodu doopravdy vidím to, že je po ruce vždy, kdy na to máme s miláčkem chuť. A návštěva? Ta přijde do pokoje, sedne si na hezkou taburetku a nic neřeší. Taburetku, jenž je ve skutečnosti velmi praktickou sexuální pomůckou pro dosažení orgasmu a nefalšovaného uspokojení ženy. Nad investicí do erotické podložky by měl přemýšlet každý domov, kde není nuda při sexu vítána. A že není úplně nejlevnější? Skvělý sex, pravidelný ženský orgasmus a nějaké to bonusové zpestření s vibrátorem za to stojí!

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.