Sex a vztahy

Chceš, aby partner vylepšil tělo? Buď mu příkladem!

Když chlap nemá svaly, nemusí to být tragédie. Ale rozhodně to není věc, která se stát nemůže. Pokud chceš přítele donutit cvičit, měl by mít pořádnou motivaci!

Vzájemná podpora

Když chceš, aby partner začal něco dělat se svým tělem, tak je třeba mu to říct nějak taktně. Ostatně jaké ženě by se líbilo, kdyby na nás partneři nepříjemně vychrlili, ať už konečně uděláme něco se svým pozadím. Důležitá je vzájemná podpora, tudíž začít i u sebe, pokud už na svém tělu nemakáš. Můžete cvičit spolu, a dokonce jsou cviky, které můžete provádět spolu i tělo na tělo. Důležitá je motivace a ukázat mu, že z něj nechceš modelovat jinou figurku. Rozhodně si uvědom, že chodíš s někým především proto, jaký je. Ne proto, jaký může být. Nedělej z přítele někoho jiného! Pokud přesně tohle chceš a vyžaduješ, potřebuješ někoho jiného.

Cvičte spolu doma nebo v posilovně

Mnohdy vídám ženy, které svého partnera nutí cvičit a chlubí se kamarádkám, jaké má jejich kluk svaly. Ty holky o sebe ale pečují maximálně make-upem a dietami. Ono být štíhlá a fit je také rozdíl, takže když chceš něco po tom druhém, proč nemít také nějaký ten sexy sval? Dobrým způsobem je klidně cvičit doma, pokud se stydíte začít jinde. Podle nejrůznějších videí nebo workout plánů. Pokud má tvůj miláček problém s tím, že se k tomu nedokáže tzv. dokopat, tak mu s tím pomoz jednoduše a jistě. Začni cvičit s ním. Jakmile s ním budeš, obleč se do sportovního a neustupuj.

Chce to plán!

Důležitými kroky jsou začátek a plán. Začátkem myslím to, že opravdu začnete a nezůstanete jen u klábosení o tomto tématu. A plánem, že u toho cvičení také zůstanete. Abyste zůstali, chce to rozhodně pevný řád, kterého se budete držet. Jak jsem zmiňovala, můžete se držet podle cvičebních plánů různých trenérů, které jsou na internetu (a samozřejmě myslet na to, že žena by ho měla mít trochu jiný než muž). A do toho řádu také počítat i konkrétní dny, které budou pevně stanovené tak, že pokud je vynecháte, hned je nahradíte. Je to celkem důležité, protože jakmile se to jednou začne narušovat, tak se posilování může změnit na gaučink.

Cviky tělo na tělo?

Jsou cviky, při kterých si vzájemně pomáháte a necvičíte pouze vedle sebe. Můžete si tak obohatit obyčejné cviky sami, nebo se inspirovat. Společné cvičení se může stát příjemným koníčkem a možná vás bude bavit více, než posilování bez drahé polovičky.

2 komentáře

Klikni pro přidání komentáře

  • Ahojky, tak už jsem to příteli ukázala. Každý pátek hodláme cvičit. Doufám, že dojdeme i k těm společným cvikům. Jsou super. Ale hlavně, že jsme se dokopali. Zítra jdeme koupit podložky 🙂

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.