Sex a vztahy

Češi jsou absolutní jedničkou ve výrobě erotických polštářů

Překvapuje tě, že zrovna naše republika je na celosvětovou jedničkou ve výrobě erotické pomůcky, díky které snadněji dosáhneš orgasmu? Tady máš vysvětlení!

Orgasmické polštáře jako řešení problému

Muži z naší krásné země rozhodně nemají ve světě pověst tak kvalitních milovníků jako například Francouzi, ale něco se jim rozhodně zapřít nedá. Češi jsou v rámci možností ohleduplní partneři a uspokojení ženy pro ně rozhodně není na posledním místě. Jistě, najdou se nějaké výjimky, ale jak jinak by mohla být Česká republika místem, ze kterého se do celého světa posílá podložka sloužící k dosažení ženského orgasmu? Orgasmické polštáře se těší čím dál tím větší oblibě a není se čemu divit. Díky speciální konstrukci dokonale podloží tělo, které je pak připravené okusit nové sexuální polohy.

Ondřej Trojan jako sexuolog na TH klinice nedá na orgasmické polštáře dopustit.

Tip sexuologa

Nesporných výhod erotické podložky Loverator využívají nejen páry během postelových hrátek, ale také odborníci na sexuální problematiku. Známý český sexuolog MUDr. Ondřej Trojan společně se svými kolegy z oddělení sexuologie na vyhlášené TH klinice řeší pestrou paletu problémů z oblasti intimního života právě doporučením orgasmického polštáře. A výsledek? Páry přichází zpět na terapii se vzrušujícími zážitky a ženy konečně ví, že i jejich orgasmus hraje v kvalitním sexu důležitou roli. Chuť vyzkoušet nové sexuální polohy často vyřeší celou řadu problémů.

MUDr. Ondřej Trojan
Pracuje jako vedoucí lékař oddělení sexulogie na pražské TH klinice a specializuje se na všechny možné druhy terapie sexuálních poruch. Ihned po promoci na Lékařské fakultě Univerzity Karlovy v roce 1993 se začal dále vzdělávat a publikovat odborné články. V letech 2004-2006 byl dokonce členem výkonného výboru Evropské sexuologické společnosti.

Sama sobě doktorem

MUDr. Ondřej Trojan doporučuje, aby se terapie sexuálních poruch vždy zúčastnila jak žena, tak její partner. Díky takovému propojení mohou odhalit zajímavé řešení a společně zjistit, co jim používání orgasmického polštáře přinese. Žena pak ve výpravě za orgasmem může zahodit vibrátor a plně si užívat jejího partnera. Erotická podložka Loverator je osvědčeným krokem k lepšímu milování, které se může dostavit překvapivě rychle. V některých případech je totiž zbytečné trápit se a bát se vyzkoušet něco nového, ostatně to potvrzuje jak pan doktor Ondřej Trojan, tak tisíce lidí z celého světa, pro které je orgasmický polštář Loverator skvělý lék na sexuální trápení.

Erotická podložka flatironLOVE

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Malinko přeloverátorováno, to je asi 5 článek na tento produkt, z toho se dá usoudit, že prodeje asi nebudou slavné 😀 Produkt se mi líbí, ale přijde mi přehnaná cena.