Sex a vztahy

8 věcí, které fakt nechce tvůj drahoušek slyšet

Každý kluk chce věřit, že je Superman, a to zejména pokud jde o jeho výkon v ložnici. Ať si tomu věří a mysleme si své. Někdy je lepší některé věci neříkat nahlas, nechceš-li se zbytečně hádat.

Vždycky neplatí pravidlo „co na srdci, to na jazyku“, někdy je lepší nechat si některé věci jen pro sebe.
zdroj: favim.com

Tady je 8 věcí, které opravdu kluci neradi slyší

1. Nikdy jsem s tebou neměla orgasmus

Prý 80 % žen orgasmus jen předstírá, ale tvůj miláček by velice nerad slyšel, že i ty spadáš to tohoto seznamu.

Předstírám orgasmus, když to k ničemu nevede
I já občas orgasmus předstírám, hlavně když jsem unavená a chci to mít rychle za sebou. Nač to zbytečně prodlužovat, když vím, že to k ničemu nevede. Ale je to špatně, místo předstírání orgasmu bychom se měli pokusit najít společné řešení, jak situaci zlepšit. Ale určitě mu to neříkej takhle napřímo, musíš na to oklikou, spíš mu ukaž, co máš ráda a jak se ti to líbí.

Monika 31 let
S přítelem jsem začala chodit v 17, láska jako trám, úžasný sex, alespoň jsem si to myslela, byl můj první a málem poslední. Po deseti letech přišla krize, chtěl to zalepit žádostí o ruku, ale poznala jsem Jirku, sex na jednu noc a neskutečný orgasmus. Celé ty roky jsem říkala, co s tím orgasmem všichni mají, není to žádná hitparáda, ale teď už se jen tak oblafnout nenechám…

2. To už jsi skončil?

Ještě, ještě…blížíte se k společnému vyvrcholení, on ti těsně před cílem uteče a udělá se, ale pak se svalí a usne. Ty ležíš, jako opařená s myšlenkou „to už jsi jako skončil?“ Jen kdybys to řekla nahlas, to by byl oheň na střeše. Zkus mu proto říct, že chceš ještě a že ti to tak krásně, jako nikdo jiný, umí udělat pusou. Pocit vlastní dokonalosti ho ještě vybičuje k orálnímu sexu a ty tak dosáhneš také tíženého orgasmu.

Soňa 22 let
Naučila jsem svého kluka, aby mi vždy nejprve udělal orgasmus pusou, je to nádhera. Při sexu vyvrcholení stejně nedosáhnu, tak má splněno a užíváme si sex v různých polohách, dokud se neudělá i on.

3. Mohl by být větší

Na velikost svoji chlouby jsou hoši obzvlášť hákliví, proto nikdy neříkej něco v tom smyslu: „Tonda ho má mnohem většího…“ Pokud má tvůj kluk menší nástroj a ty máš ráda svoji štěrbinku pořádně vyplněnou, pořiďte si na pomoc nějakou vyhovující erotickou pomůcku. Jsou také polohy, které usnadní zásun i mužům s menším penisem.

Poloha na koníčka – obrácená
Nasedni na jeho klín jako na koníčka, ale zády k jeho obličeji. Tato poloha usnadní průnik a umožní i menšímu vybavení užít si krásnou jízdu.

Klasický misionář
Při klasickém sexu podpoříš jeho velikost tak, že svoji pánev podložíš polštářkem a umožníš tak snadnější přístup.

Více než dívky, řeší sami páni kluci velikost svojí chlouby.
zdroj: pinimg.com

4. Můj bývalý to dělal lépe

Nejen velikostí se naši kluci předhánějí, ale také nesnesou pocit, že tvůj bývalý milenec by ti to mohl dělat lépe. Proto ho zbytečně nedráždi a ujisti ho, že právě on je ten nejbáječnější milenec, kterého jsi měla. Myslet si pak můžeš cokoliv.

Dana 23 let
Jednou jsem před svým klukem při sexu pronesla něco v tom smyslu, že můj bývalý to dělal takhle, ale on to pochopil, že ho chci poučovat a že to dělá blbě, urazil se a od té doby náš sex nestál za nic. Stále mi předhazoval, že se mi to s ním stejně nelíbí a že ex byl určitě lepší. Po krátkém čase jsme se rozešli.

5. Nudím se

Pokud se s ním v posteli nudíš, udělej právě ty sama něco pro to, aby to nuda nebyla. Dobrý sex je vizitkou vás obou.

Katka 24 let
Po dvouletém vztahu s Radimem mě sex přestal bavit, byla to nuda a spíš taková povinnost. On neměl snahu zkoušet něco nového, prostě se jen tak udělat a jít od toho. Našla jsem si milence a už s ním zůstala, milování je úžasné i po roce soužití, stále zkoušíme nové polohy, používáme hračky, vždy mě něčím překvapí. Doufám, že to tak vydrží i nadále.

6. Raději používám hračku

Erotické hračky jsou fajn zpestření, a i když si to sama s nějakou pomůckou dokážeš udělat nejlépe, nemusí to tvůj miláček vědět. Je dobré nějakou takovou pomůcku doma mít po ruce, ale dej pozor, tvůj kluk by určitě nechtěl hrát druhé housle.

I já mám doma vibrátor a používáme ho jako erotickou hračku při společném milování, ale že si to s ním sama dělám, když manžel není doma, to mu raději neříkám.

Mám ráda vibrátor
Pořiď si příjemnou hračku. Na výběr máš stovky druhů vibrátorů a u takového luxusního kousku tvůj miláček možná ani nepozná, že jde o erotickou pomůcku.
zdroj: pinimg.com

7. Spala jsem s tvým kámošem

Tvůj vyvolený určitě nečeká, že jsi nezkušená panna, ale není vhodné hned na něho vychrlit, kolik milenců jsi měla a s kolika jeho kámoši ses před ním vyspala.

Andrea 19 let
Když jsem začala chodit s Tomášem, neprozřetelně jsem mu řekla, že jsem spala s jedním klukem z jeho party, ale od té doby mám peklo. Vždy když jdeme na společnou akci, nemůžu se s tím klukem bavit, děsně žárlí a stále mi předhazuje, že se k němu můžu vrátit, jestli se mi tak líbí. Přitom já mám Tomáše moc ráda a s jeho kámošem to byl pro oba jen úlet. Už vím, že některé věci se prostě neříkají.

8. Myslíš, že jsem tlustá?

Na tuhle otázku jsou všichni kluci absolutně alergičtí. My stejně nechceme slyšet pravdu, ale to, že jsme krásné a štíhlé a našim drahouškům se líbíme takové, jaké jsme. Tak ho touhle nesmyslnou otázkou nezatěžuj a užívej si nádherný sex i s nějakým tím faldíkem navíc.

Máš nějaký větší zadek
Je to tak, já jsem byla taky taková blbka, která pořád říkala „jsem tlustá viď?“. On nejprve trpělivě odpovídal „ne nejsi, jsi krásná“, až jednou jsem dostala ledovou sprchu, když odpověděl, že bych mohla nějaké to kilo zhubnout, že mám nějaký větší zadek. Naštvala jsem se a od té doby se už neptám. Neponoukám tě, abys svému miláčkovi lhala, ale stačí některé věci prostě jen hned neříkat.

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.