Sex a vztahy

6 chyb, které děláme při orálu

Každý kluk má rád, když mu alespoň jednou za čas jeho holka pořádně vykouří. Pokud si ale myslíš, že na téhle praktice nejde nic zkazit, jsi na omylu. Podívej se, jakých chyb se lze dopustit.

Vykuř mi ho, krásko!

Krásné povzbuzení, které kluky rajcuje a holkám způsobuje protáčení očí. Jistěže jsou dívky, které mají tohle předehřívání rády, ale některým z nás se z toho obrací žaludek. Ať už patříš k jedné nebo druhé skupině, měla bys vědět, že i v téhle milostné praktice můžeš nasekat hromady chyb. A některé mohou být opravdu natolik důležité, že to může vést až ke špatnému pochopení v sexu. Pokud se začínáš obávat, tak zachovej klidnou hlavu. Vždycky je čas to napravit.

Kámen úrazu

Některé věci se ti můžou zdát jako naprostá banalita nebo i blbost, ale věz, že pro kluky jsou i tyhle věci důležité. Jen si vzpomeň, jak to požaduješ během orálního sexu ty a jistě přijdeš na to, že by se ti taky nelíbilo, kdyby ti něco z tohohle tvůj kluk dělal. A o čem, že to tedy vlastně mluvím?

1. Dobrý den, zuby ven

Tak tohle je ta nejzákladnější chyba ze všech. Cenění a vrčení je sice během sexu hezké a sexy, ale jakmile dojde na jeho citlivého kamaráda, koukej zařadit zpátečku. Kousání totiž pěkně bolí a obzvlášť do tak takového místa, jako je jeho penis.

Lehké okusování je sice sexy, ale rozhodně nezapomínej, že to, co máš v puse, není hamburger.
zdroj: kineticknowledge.com

2. Povinnost je povinnost

Pokud si říkáš něco takového, když jdeš na věc, tak činíš velkou chybu. Kluci sex prožívají stejně jako holky a pokud budeš neustále civět na hodiny na svém nočním stolku a počítat vteřiny, tak to velmi rychle pozná. Takže pokud mu jdeš dělat dobře, mysli na to, že on pozná, pokud to bereš jenom jako povinnost.

Když děláš jenom něco z povinnosti, ztrácí to své kouzlo.
zdroj: thereheis.com

3. Odpornost vítězí

Stejně jako dělání z povinnosti i tohle je věc, která se velmi rychle pozná. Sice to třeba myslíš dobře, protože mu chceš udělat dobře způsobem, který se mu líbí, ale pokud je ti to odporné a jen ho zlehka ožižláváš, jeho prožitek nebude o moc větší, než kdybys to dělala rukou.

4. Na můj povel – zvlhni

Tohle by sis mohla promítnout i do svých potřeb. Holky taky nezvlhnou na povel, a ačkoliv kluci jsou častěji nadržení, jejich nádobíčko se taky musí naladit. A to znamená, že musíš slinit, slinit a ještě jednou slinit. Penis nezvlhne jako tvoje lasturka, a proto bys měla myslet na to, abys to nešubrovala do bolesti. Máš dvě možnosti – slintat jako o život nebo si nanést na ruku lubrikant.

Povel
Nemůžeš rozkazovat jako velitel. Někdy to prostě chvíli trvá.
zdroj: nydailynews.com

5. Ať už je to za mnou

Pokud jdeš svému klukovi vykouřit a děláš to jenom proto, aby se udělal, nezapomeň, že i on má své city. Honíš-li se jenom na orgasmem, tak potom je to celé o ničem. Měla bys to dělat proto, že mu chceš udělat dobře a ne ho jenom donutit k orgasmu a následně si oddychnout, že už to máš za sebou.

6. Penis nemá oči

Tohle by sis měla uvědomit, když svému klukovi činíš dobře pusou. Je dobré, když se na něho alespoň chvílemi podíváš a rajcovně zalaškuješ očima. Kluk potom ví, že to děláš vědomě a nestydíš se za to. Prostě je to rajcovnější, než hoblovat se zavřenýma očima.

Sexy pohledy
Sexy pohledy jsou mnohem více rajcovní.
zdroj: guysneedhelp.com

Závěrem

Pokud ses v některých z těchto chyb shlédla, tak by ses nad sebou měla zamyslet. Tvůj kluk totiž není robot a i on potřebuje vědět, že to, co děláš, ti připadá sexy a neděláš to jenom z povinnosti. Stejně tak je sice hezké, že něco děláš proto, že si myslíš, že se mu to líbí, ale jsi si tím jistá? Zeptala ses ho na to? Takhle totiž můžeš sekat chyby donekonečna. A přitom není nic jednodušší, než se zeptat.

Štítky

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.