Sex a vztahy

4 důvody, proč miluji vibrátor víc než milence

Ačkoliv vibrátor ti nezajistí tělesné teplo a příjemné objetí po milování, rozhodně s ním není nuda. Chceš vědět, v čem je tahle erotická hračka lepší?

Když už kluk nestačí

Dneska má vibrátor doma mnoho dívek. A proč také ne? Mají mnoho využití – ve chvílích, kdy jsi sama a nemáš přítele, při předehře před samotným sexem, zpestření během aktu, apod. Vlastně by se dalo říci, že vibrátory jsou v podstatě i lepší, než opravdový muž z masa a kostí. A existuje pro to mnoho důvodů.

1. Vibrátor nepotřebuje povzbuzování

„To se stane někdy každému, nic si z toho nedělej.“ Neříkám, že tohle musela někdy každá z nás použít, ale přiznejme si, že přeci jen se jedná o velmi známou uklidňující větu. U vibrátoru se ti to ale nikdy nestane. Ten nepotřebuje povzbuzovat a je připravený vždy a všude. Žádné španělské mušky, žádné přípravky na předčasnou ejakulaci, nic takového nepotřebuje. Na rozdíl od tvého přítele, který jistě po takových povzbuzovácích čas od času sáhne. Afrodiziaka však můžeš využít i sama na sebe, pokud máš chuť si hraní s vlastním tělem ještě o trošku víc užít a mít na sebe větší chuť.

2. S vibrátorem víš, do čeho jdeš

Když si vybereš nějakého kluka, nikdy nemáš jistotu, jaké to s ním bude. Jen si vzpomeň na Samanthu ze Sexu ve městě a jejího krásného zajíčka, který měl ale ptáčka jako vrabčáčka. U vibrátoru víš, na čem jsi, hned od začátku. Podle jeho velikosti a tvaru si ho přeci vybíráš, nebo ne? Kdyby to tak u kluků šlo stejně. Postavit je do jedné řady, nařídit „Pánové vztyk!“ a pak už se jenom kochat jejich vybavením a vybírat v poměru charakter/krása/nařádíčko.

4 důvody, proč miluji vibrátor víc než milence

3. Bezpečí si budeš užívat

Další nespornou výhodou vibrátorů je, že jsou pro tebe z hlediska zdraví absolutně bezpečné. U žádného kluka si tímhle nemůžeš být jistá, a proto se s ním musíš chránit, což někdy může být docela složité. Jak moc složité? No, každopádně to chce minimálně mít kondomy v zásobě, ostatně člověk nikdy neví, kdy ho ovládne vzrušení. Vibrátor je na tebe připraven nonstop!

4. Můžeš s ním hned na „prvním rande“ do postele

Když jdeš s klukem ven, je nesmysl, abys mu do postele skočila hned na prvním rande, ať už jsi sebenadrženější. Musíš jednoduše vytrvat alespoň do třetího rande, abys nebyla za nějakou poběhlici, kdybys to chtěla dřív. Holky se prostě musí držet zkrátka. Pokud si ale pořídíš vibrátor, není problém, abys ho hned po vytažení z krabice zaběhla. Jemu jako lehká holka nebudeš připadat nikdy. Ať už to budeš chtít na jakýkoliv způsob, v jakoukoliv dobu a na jakémkoliv místě. Volba je jen na tobě.

Vyber si i ty

Jak vidíš, vibrátory jsou prostě lepší kamarádi do postele než kluci. Navíc jsou velmi diskrétní a nikdo o nich nemusí vědět. Vibrátor nemusíš představovat rodičům a kamarádům. Pokud tedy hledáš trošku vzrušení, dost možná zjistíš, že pečlivě vybraný vibrátor a tvoje šikovná ručka zastoupí kdejakého milence absolutně bez diskuze!

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.