Sex a vztahy

3 TIPY na žhavé Vánoce: Jak najít pod stromečkem nekonečnou rozkoš?

Že musí být Vánoce nutně svátky klidu a míru? Kdepak! Využij toho, že tě zima zahnala pod peřinu a připrav se na opravdu pikantní postelové hrátky. Mám pro tebe 3 lechtivé tipy na hodně netradiční Vánoce!

Dárky, které je lepší rozbalovat v soukromí

Knížky, ponožky, svetr, parfém… Jasně, každoroční klasika, která sice nezklame, ale moc zábavy si s ní člověk neužije. Je čas to změnit, a to aspoň pokud jde o dárky, které si darujete s přítelem, nejlepší kamarádkou či kámošem s výhodami. Mám pro tebe 3 tipy – takové recepty na hodně pikantní Vánoce. Neodpustím si však jedno doporučení předem. Osobní zkušenost mě naučila, že některé dárky je lepší rozbalovat hezky v soukromí, maximálně před zrakem toho, od koho jsem dárek dostala. Pokud přitahuješ trapasy stejně jako já, připrav se na to, že vibrátor na klitoris má kouzelnou vlastnost přitáhnout na sebe během Štědrého večera pozornost všech babiček, i když mladší bráška dostal zbrusu novou stavebnici.

TIP #1: Opravdu šťastné a vysmáté

Ideálnímu dárku by neměl chybět smysl pro humor. Pokud je určen pro dospělé, tak jedině dobře. Zeptej se sama sebe, co milují muži ve tvém okolí? Je toho určitě hodně, od fotbalu po pořádný steak. V takovém běžném výčtu mužských zálib se určitě najde místo i pro dámské poprsí a kvalitní spánek. Prsatý polšťář Sexbomba si každý chlap určitě zamiluje. Vždyť kdo by nechtěl každý večer složit hlavu mezi pevné čtyřky? Hravé povahy zase potěší erotická desková hra. Každý někdy hrál flašku, ale tohle je úplně jiná liga. Francouzská hra lásky obsahuje úkoly, které mohou posloužit jako originální předehra. Takový dárek se rozhodně neztratí.

Prsatý polštář Sexbomba může posloužit i jako opěrka bolavého krku

Francouzská hra lásky

Francouzská hra lásky dokáže hráče pořádně rozhicovat

TIP #2: Vánoční romantika se snadno zvrhne

Mezi ty vůbec nejlepší dárky patří ty, které jsou od srdce. Může to znít jako klišé, ale je to prostě tak. Pokud chceš vyrobit něco rukama, zapřemýšlej nad smyslnou masáží. Tvoje šikovné ručičky darují partnerovi relax, na které bude vzpomínat až do dalších Vánoc. Co takhle vyzkoušet masážní olej s vůní čokolády? Co by to ale bylo za vánoční romantiku bez svíček. Masážní svíčka je trefa do černého. Vytvoří totiž nejen intimní světlo vhodné pro masáž, ale po chvilce hoření se začne přetvářet v akorát tak teplý olej vhodný na masáž těla.

Masážní olej s vůní čokolády

Čokoláda má afrodiziakální účinky a vůni tohoto oleje si oba zamilujete

Masážní svíčka

Masážní svíčka krásně voní, těšit se můžeš na příjemné aroma ovoce a bylinek

TIP #3: Tichá noc? Tak to ani náhodou!

Sliby se maj plnit o Vánocích, a proto pokud jste si s partnerem slíbili oživit vaše postelové radovánky, je čas to udělat! Mnoho žen se zcela zbytečně bojí svěřit partnerovi s jejich erotickými představami. Pravděpodobně mají obavy, že by je partner nepochopil. Je to velká chyba, drtivé většině mužů nejsou zvrácenější představy vůbec cizí. Jsi fanynkou Padesáti odstínů šedi a chceš zažít, jaké je to být spoutaná? Růžová pouta s jemným plyšem ti tvoje přání splní a když na to dojde, nemusíš je mít nasazená pouze ty. Další tip na vánoční dárek z říše sexuálních pomůcek se také nasazuje, ale je určen pouze mužům. Určitě se ti ale bude líbit. O co jde? Dráždící návlek na penis s perlemi promění penis tvého partnera v ještě lepší nástroj rozkoše. Užívej si výstupky a absolutně nový rozměr stimulace během sexu. Hledáš něco víc? Na závěr jsem si nechala opravdovou pecku! Vibrátor We-Vibe 4 na bod G a klitoris je takový Rolls-Royce mezi vibrátory, kterého se nemohou nabažit ženy po celém světě. Popisovat, jak přesně tenhle zázrak funguje, je zbytečné. Nejlepší je si ho zkusit na vlastní kůži!

Růžová pouta

Kdo u sebe bude mít klíč?

Návlek na penis

Na vnější ploše návleku jsou gelové výstupky a perličky

We-Vibe 4

V balení najdeš i dálkový ovladač… taky tě napadá to, co mě?

Rozkoš pod vánoční jehličnan

Inspirace není nikdy dost a v doporučování sexuálních pomůcek bych mohla pokračovat dál a dál. Zkus se sama nenápadně zeptat přítele, co by zrovna jemu udělalo radost? Co zrovna jeho láká? V sexshopu určitě najdeš něco, co jeho smysly a tělo dokonale uspokojí. A ty se u toho můžeš pobavit také.

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.