Sex a vztahy

10 věcí, které považujeme za sexy, ale muže jenom štvou

Ženy se snaží muže všemožně zaujmout, ale někdy má jejich snaha přesně opačné účinky, než po jakých by toužily. Takže na co si dát pozor?

Snaha zaujmout

Muži jsou vždy rádi, když žena převezme alespoň malou iniciativu při namlouvání a snaží se je získat. Ženské pasti se ale ne vždy setkávají s pozitivním ohlasem u mužů. Naše flirtovací pokusy totiž někdy mohou působit stejně otravně, jako například oplzlé pískání chlapů ve zpocených tričkách, opírajících se o bagr. Takže dámy, v těchto oblastech raději přibrzděte:

Užití síly během “ruční”práce si nechce raději na máchání prádla

I když někdy chceme mužům udělat radost a pořádně je vyprovokovat pořádnou “honitbou”, ne vždycky to musí objekt vaší zuřivé vášně potěšit. Když se to dělá jemně a s citem, tak potom není co řešit, ale když jeho nádobíčko popadneš jako hadr a budeš se ho snažit vyždímat, rozhodně se poděkování nedočkáš.

Špulení pusy raději přenechejte kachnám

Tzv. duckface muže opravdu irituje. Dívky, si bohužel myslí, že vypadají sexy a neodolatelně, ale tak tomu opravdu z mužského úhlu pohledu není. Holky, vykašlete se na to.

Muži nechtějí chodit s přerostlým miminem

Někdy holky propadají nepříjemnému pocitu, že když budou šišlat a mluvit jako batole, tak budou vypadat roztomile. Spíše naopak. Ve většině případů je to jenom a pouze otravné. Některého kluka sice věta “Tvoje holčička dneska opravdu moc zlobila, co kdybys jí naplácal na zadeček?” může dostat do varu, ale obecně tohle muži moc nemusí. Jednoho tátu už přeci máš, tak proč si dělat dalšího ze svého přítele? A navíc to může znít až trochu úchylně.

Mužské bradavky nejsou na hraní

Ženy vzrušuje, když si muži hrají s jejich bradavkami, ale v opačném případě to tak nemusí být vždycky. Ačkoliv se mnohde dočteš, že muži to mají rádi, tak tomu moc nevěř. Pokud bys to však přeci jen chtěla zkusit, čiň tak především jemně a s citem. Kroucení a kousání ho určitě příliš nepotěší.

Hraní si na hloupou není vždy sexy

Stejně jako mluvení alá mimino, tak ani předstírání IQ tykve není zase tak dobrý nápad. Někdy to samozřejmě může zapůsobit – když například tápeš v obchodě pro domácí kutily a i když moc dobře víš, kde jsou kladiva, necháš si od toho hezkého chlapa poradit. V jiném případě se však zdržuj podobného chování.

Předstírání nech stranou

Během sexu muži nemají rádi, když žena příliš hlasitě sténá. Ale tím myslím takové to opravdu hlasité a ve své podstatě i falešné sténání a kvílení, kvůli kterému na vás sousedi už několikrát podali oznámení kvůli rušení nočního klidu. Stejně tak není tolerováno ani předstírání orgasmu.

Cucfleky nejsou důkazem lásky

Když pomineme fakt, že nošení šály v létě působí opravdu podezřele, cucfleky rozhodně nejsou u mužů oblíbeným doplňkem. Ono, kdo by si také chtěl připadat, jako kdyby ho v noci napadl upír?

Ženy “hráčky” muže rozčilují

Někdy je fajn kluka nechat vycukat, ale neznamená to, že tato taktika je jedinou správnou. Když slíbíš, že zavoláš, a potom tak neučiníš, neděláš právě nic jiného, než že klesáš na úroveň tupců, pro které holky představují jen zářez na pažbě. Nedělej ze sebe tvrdou hráčku.

Opalování nech na sluníčku

Každý po zimě prostě vypadáme jako stěna. Na tom není nic nehezkého, jednoduše ještě není ta správná doba na to, abychom se mohly venku slunit. Pokud se ale tuto absenci slunečního svitu rozhodneš nahradit falešným opálením z tubičky, nijak si nepomůžeš. Mužům dívky s umělým opálením připomínají pomeranče, což rozhodně není moc lichotivé. Takže proč raději těch pár dní nepočkat?

Není nutné používat místo sprchy voňavku

V některých případech je i samotná “ženská” vůně skvělým přírodním parfémem. Bohužel miliarda reklam nás naučila jej přebíjet různými voňavkami a deodoranty. Dobře, navoňme se, ale nepřehánějme to. Není zapotřebí “smrdět” jako továrna na voňavky.

Poznáváš se?

A co ty? Poznáváš se v některém z těchto bodů? Nyní už budeš vědět, že tyhle věci muže rozhodně nerozrajcují. Nejjednodušší bude, když budeš prostě sama s sebou a nebudeš předstírat, že jsi něco, co nejsi. To muže přiláká nejvíc. Přirozený úsměv a upřímnost.

Štítky

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.