Sex a vztahy

10 tipů, jak si užít anální sex

Někteří muži touží prozkoumat ženský análek, my ženy to naopak odmítáme, ať už je to ze strachu z bolesti, či ostychu. Ale pojď se přesvědčit, že dráždění tvého zadečku může být vzrušující záležitost.

Tady je deset kroků, jak postupovat, aby kakaový sex byl příjemný nejen pro tvého miláčka, ale i ty jsi zažila tu pravou rozkoš bez bolesti a strachu.

1. Sama nejdřív vyzkoušej, jestli se ti to bude líbit

Ještě než se rozhodneš pustit do svého zadečku partnera, několikrát sama vyzkoušej, jestli tento nový způsob sexuálních hrátek bude pro tebe ten pravý.

Najdi citlivá místa

Prozkoumej, která místa jsou citlivá, kde tě to vzrušuje a kde to je nepříjemné. Sama se pokus jemně zasunout prst do konečníku, jen ty nejlépe poznáš, kdy pokračovat a kdy naopak zastavit. Současně vlož do vagíny vibrátor a pozoruj, jestli je více vzrušující, když dráždíš oba vchody najednou.

Začni nejmenšími análními pomůckami

Na začátek je vhodné vyzkoušet co nejdrobnější předměty, jako jsou anální řetízky, drobné vibrátory, sondy a kolíky. Účinný a vhodný je také anální šperk, který nejen ozdobí tvůj zadeček, ale také jemně stimuluje nervová zakončení řitního otvoru.

Tahle anální sada pro začátečníky ti pomůže odstranit počáteční obavy a posune tě za hranice všedního milování. Sada obsahuje dráždítka jak menších, tak i větších rozměrů podle toho, jak daleko jsi s roztahováním pokročila.
zdroj: cloudfront.net

Anální šperk je drobná pomůcka k dráždění a ozdobě tvého zadečku, použij ho také při normálním sexu, přináší vzrušení, o kterém se ti ještě nesnilo.
zdroj: analnisperk.cz

Anální řetízek
Řetízek postupně zasouvej do konečníku a pomalým vyndáváním zažiješ nevídanou rozkoš.
zdroj: cloudfront.net

Duální vibrátor
K navození slastných pocitů a vzrušení použijte duální vibrátor, který umožní dráždění přední i zadní dírky zároveň.
zdroj: cloudfront.net

2. Vyber si správného partnera

Pokud se do toho rozhodneš jít, tak jedině s partnerem, kterému můžeš důvěřovat, který je ohleduplný a nebude dělat nic, co by ti bylo nepříjemné. Pokud on už má nějaké zkušenosti s análkem, je to výhoda.

3. Uvolni se ve voňavé lázni

Napusť si vanu s teplou vodou a vonnými oleji. Prohřej si tělo a uvolni každičký sval svého těla. Přizvi k sobě do lázně partnera a smyslně se vzájemně omývejte. Je to krásná předehra, kterou můžeš zakončit drážděním poštěváčku proudem vody ze sprchy.

4. Psychická příprava

Jedna z dalších hodně důležitých věcí je, že se nikdy nedokážeš dostatečně uvolnit, pokud nebudeš mít jasno v hlavě. Řekni si proto jednoznačně, že to bude úžasné a vzrušující, negativní vtíravé myšlenky nech u ledu. Psychika dělá divy, a pokud tomu budeš opravdu věřit, uvidíš, že to bude v pohodě.

5. Nezapomeň na dostatek lubrikantů

Určitě nejdůležitější pomůckou je dostatečné množství lubrikantů. Ale pozor, tady je potřeba dobře vybrat. Správnou volbou je gel na silikonové bázi. Ten běžný na vodní bázi se velice rychle vstřebává a musí se neustále doplňovat. Některé dívky často používají znecitlivující lubrikační gely, což je špatně. Mohlo by se stát, že díky místnímu znecitlivění neodhalíš zavčasu bolest a mohlo by dojít k nežádoucímu poranění, případně se kvůli znecitlivujícímu gelu můžeš připravit o krásné vzrušující zážitky.

6. Nebyla jsem na stolici, co když se pos…u

Většina dívek si před první anální zkušeností klade podobnou otázku. Můžu tě ujistit, že nic takového nehrozí, je ale sice pravda, že s mírným zašpiněním a aroma musíš počítat. Kdo by taky čekal, že v zadku najde fialky. Nedoporučuji však análek zkoušet v případě, kdy máš střevní potíže anebo se ti chce akutně a hovínko je už v zatáčce.

7. Postupuj pomalu

Po dostatečné předehře přistupte k experimentu. Vše ale musí probíhat pomalu a opatrně. Ty se snaž co nejvíce uvolnit, tvůj protějšek nejprve potře konečník i svůj prst lubrikačním gelem a jemně začne dráždit vchod do konečníku. Poté krouživým pohybem zasune prst dovnitř, z počátku ucítíš trochu tlak, ale to jen na okamžik, než se svěrač povolí. Pokud se ti to líbí, může přidat další prst a pokračovat s erotickou pomůckou. Pak už je tvá kakaová dírka dostatečně připravena k zasunutí pořádného nástroje.

8. Vyber správnou polohu

Tady je přehled nejlepších poloh, při kterých bude anální sex hračkou. Aby prožitek z análního sexu byl ještě lepší a orgasmus intenzivnější, je vhodné současně stimulovat i vagínu. Sama můžeš vibrátorem dráždit bod G a klitoris, nebo popros svého kluka, aby dráždil obě tvé dírky najednou.

Na boku
Poloha, kdy oba ležíte na boku a on do tebe vstoupí ze zadu. Tato poloha je též vhodná pro začátečníky, nedostane se tak hluboko a ty máš možnost kdykoliv ucuknout.
zdroj: badgirlsbible.com

Jako psi
Klekni si na kolena, opři se o lokty, v této oblíbené dominantní poloze může partner silně a hluboko přirážet a i ty máš možnost zasadit zpětný příraz, obzvlášť pokud jsi před pevnou stěnou.
zdroj: badgirlsbible.com

Na koníčka
Partner se posadí, pevně se opře rukama a ty vyskočíš nahoru. Teď jsi zase ty ta dominantní a máš to ve své režii. Roztáhni rukama půlky a nasedej opatrně na roztoužený kolík. Koordinuj si sama hloubku a tvrdost přírazu.
zdroj: badgirlsbible.com

Na míči
Polož se na míč zadkem nahoru, rukama se přidržuj, tvůj kluk si obkročmo sedne na tebe a pevně tě uchopí za boky, abyste udrželi stabilitu.
zdroj: badgirlsbible.com

Opřená o stůl
Pokud má tvůj kluk rád, když má věci plně pod kontrolou, bude tuhle pozici milovat. Pevně se drž okrajů stolu a užívej si slastné pocity.
zdroj: badgirlsbible.com

9. Domluvte si znamení, kterým to všechno ukončíš

Je dobré domluvit si nějaké gesto, slovo, či cokoliv jiného, čím akci zastavíš, pokud ti to nebude příjemné, či dokonce bolestivé. My dívky jsme ochotny pro své miláčky vydržet i bolest, ale v tomto případě by mohlo dojít k natržení konečníku a to opravdu nestojí za tu oběť.

10. Odměna za statečnost

Pokud se dokážeš dostatečně uvolnit a odstranit strach, můžeš zažít velice intenzivní rozkoš, která je úplně jiná než při běžném dráždění mušličky a poštěváčku. Tvůj partner bude spokojený, pro pány je totiž pevnější stisk svěrače konečníku velice vzrušující. Za odměnu si nech udělat ten nejbouřlivější orální sex.

Shrnuto podtrženo

Nejdůležitější věci pro úspěšný anální sex:

  • Připrav se psychicky.
  • Poznej své tělo.
  • Kdo maže, ten jede a toto pravidlo nikdy nepodceňuj.
  • Nikdy se nenech do ničeho nutit, kdykoliv ti bude něco nepříjemné, či bolestivé, ihned akci zastav.

Nezapomeňte na hygienu, nikdy nepřendávejte penis, či erotické pomůcky ze zadního otvoru do toho předního bez důkladného očištění. V konečníku je velké množství bakterií, které způsobují záněty. Pánové lépe udělají, když použijí kondom, i vy jste ohroženi infekcí močových cest a o pohlavních chorobách se snad zmiňovat nemusím.

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Kdyz jsem to skousela sama tak to bylo dobry, ale s mamzelem to bylo jezte lepsi jooooooooooooooooooooo. Ooooooo o o o picha dobre

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.