Sex a vztahy

10 rad, jak být super potvora

Hodné holky se dostanou do nebe, ale ty zlobivé všude. Muži navíc milují potvory. Nauč se jí také být. Někdy je prostě OK být trochu potvora. Přečti si 10 rad, jak být potvorou a je tvůj!

Určitě už se ti tohle stalo – málem ses pro něj roztrhala a snesla mu téměř modré z nebe, ale on? Lekl se a utekl. Není žádná neznámá, že to muži mají v hlavě pomotané. Více je přitahují ty, které jim nedají tak snadno, co chtějí. Být potvora je pro muže výzva. A muži milují výzvy. Samozřejmě nemám na mysli, že mu budeš ubližovat. Potvora není zlá, jen se má ráda, je sebevědomá, spokojená sama se sebou a ví, co chce. A to je právě to, co mužům tolik imponuje. Muži jsou totiž jako gumové šle. Čím více je od sebe odtahujeme, tak o to rychleji se pak vrátí zpět.

1. rada: Muž není středem vesmíru

Ukaž mu, že dokážeš žít i bez něj a nejsi na něm závislá. Stále ti nedal vědět, jestli se dnes uvidíte? Nečekej! Vyjdi si někam s kamarádkami. Až se konečně uráčí se ozvat, s klidem mu oznam, že zrovna teď už nemáš čas. Uvidíš, jak ho to dopálí a příště už tě nenechá čekat.

2. rada: Buď sebevědomá

Nepochybuj o tom, že jsi krásná. Nepotřebuješ od něj neustále slyšet, že ti to dneska sluší. Ty to víš! Nesnaž se na sobě hledat chyby. I když nějaké budou, tak se jimi netrap. Muži stejně nemají rády, když žena stále brečí nad tím, jak má o jeden špek navíc nebo že nemá ideální pleť.

zdroj: pinterest.com

3. rada: Všeho moc škodí

Nedávej mu najevo tolik svoji náklonnost. Pokud mu budeš neustále říkat, jak moc pro tebe znamená a co k němu cítíš, nebude si toho vážit a staneš se pro něj samozřejmostí.

4. rada: Spěchej pomalu

Bude tě lákat na sladká slůvka, jen aby dostal to, co chce. Ne nadarmo se přeci říká: „Když ptáčka lapají, pěkně mu zpívají.“ Neskoč mu tedy hned do postele, jen proto, že ti zrovna složil kompliment. Pánové jsou lovci a rádi si tě uloví. Tak se nech lovit a dobývat!

5. rada: Nedělej mu mámu

Není nic horšího, když ho budeš neustále kontrolovat, jestli se v práci najedl nebo zda se teple oblékl. Starostlivou maminku už jednu doma má. Když tě začne díky tvému chování za ni také považovat, budeš pro něj jistota, která bude vždy doma čekat s teplým obědem. Přestaneš pro něj být výzvou.

zdroj: weheartit.com

6. rada: Nevzdávej se svých zálib

Než jste spolu začali chodit, věnovala ses tolika věcem, a pak ses toho všeho vzdala, jen abyste na sebe měli více času. Všimla sis ale toho, že on nepřestal vůbec s ničím? Tak se neomezuj ani ty a nevzdávej se toho, co tě baví.

7. rada: Buď zábavná a akční

Přiznej si to, ani ty bys doma nechtěla kluka, co se rád válí na gauči a kouká na televizi. Stejně tak i muži chtějí holku do nepohody, která si ráda vyrazí na výlet nebo o víkendu společně na diskotéku. Měj ráda život a buď veselá.

Buď veselá
zdroj: pinterest.com

8. rada: Nerozmazluj ho

Proč bys ho měla neustále obskakovat? Nikdo není perfektní a ani ty. Někdy prostě nemáš náladu mu zrovna připravovat večeři. On přeci není bezmocný. Když to zvládneš ty, proč by nemohl někdy i on? Když se ti něco nechce, tak mu to prostě řekni. On časem pochopí, že se nenecháš ovládat a začne se snažit sám.

9. rada: Buď soběstačná

Muži se vyhýbají vztahům, kdy je žena vyloženě potřebuje jako dílek do stavebnice. Buď samostatná. Do teď jsi bez něj žila, tak to přežiješ dál, i když tě odmítne. Pro jedno kvítí slunce přeci nesvítí.

10. rada: Jdi rovnou k věci

Pokud tě na něm něco štve, nechoď kolem horké kaše a nesnaž se ho trápit svým mlčením. Chlapa stejně nebaví se pídit po tom, co se stalo a po odpovědi „nic se neděje“ nepozná jen z tvého výrazu, že se opravdu něco děje. Pro něj je odpověď „nic“ definitivní. Raději s ním jednej narovinu. Hned se vám bude oběma lépe dýchat.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.