Sex a vztahy

10 poloh, které musíš před zaklepáním bačkorami zkusit

Máš chuť učit se a objevovat? Miluješ sex a ráda zkoušíš nové věci? Řekni partnerovi, po čem ženy touží a vyzkoušejte společně deset erotických poloh ještě dřív, než se přestěhujete do sexuálního domova důchodců.

Následujících 10 poloh jsou tady pro každého, koho nebaví klasika. Pozvedni svůj sexuální život na vyšší úroveň! Všechny vylomeniny v posteli si užiješ nejvíce při použití erotické podložky, jakou je LOVERATOR original. Ta zajistí oporu a prostor pro experimentování.

1. Motýlí křídla

Po čem toužíš, po čem ženy touží? Být občas ovládány! Tvůj partner si stoupne k okraji postele, něžně ale pevně tě uchopí za boky a přitáhne tě k sobě. Pokud roztáhneš nohy, naskytne se mu nádherný pohled do roztouženého klína. Pysky připomínají motýlí křídla. Pod zadeček stačí vložit orgasmický polštář a nohy umístit partnerovi na ramena. Ve stoje ti dopřeje partner divoký orgasmus.

2. Nůžky

Tuto polohu můžeš vyzkoušet kdykoliv, když ležíš na zádech, muž tě chytí za kotníky a zvedne tvé nohy opět na ramena. Při každém hlubokém přiražení pak roztáhne tvé nohy široko do strany, když tvrdý a nadržený penis vyjíždí ven, stáhne nohy zpět k sobě. Tato erotická poloha je neskutečně příjemná pro vás oba. Pro dámy je orgasmus mnohem intenzivnější, neboť násilné roztažení nohou stahuje poševní svaly a tím umocňuje slastné vyvrcholení. Pánové ani vy nebudete ošizeni, čím těsněji je váš nástroj přijímán, tím větší rozkoš vám způsobí.

3. Pojď na koníčka lásko

Když jsi se dostatečně naležela, máš príležitost ukázat, co umíš ty. Partner tě chytí kolem pasu a převalí na sebe, sám se uloží na pohodlný polštář od Loveratoru, který vás posune za hranice nevšedního sexu, pánev bude tak v dokonale předsunuté poloze. Nasedni na jeho stroj a jeď. Uvidíš, že penis bude pevně a bezpečně na svém místě uvnitř tvého lůna, ty se pěkně třeš a přivodíš si nejeden ženský orgasmus. Pánové si vychutnají slastný odpočinek a pohled na poskakující kozičky vzrušené partnerky. Vzrušení s puncem exkluzivity si užijete s řadou sexuálních pomůcek LOVERATOR EXCLUSIVE.

4. Dřeping

Je libo trochu aerobiku? Pánové zůstanou ležet na zádech, ženy se otočí a nyní v podřepu nasednou na tvrdé mužství, houpavým pohybem provádí nízké dřepy a nastavují k nakouknutí vše, co běžně skrývají. Partner může jemně dráždit zadeček. Tato poloha je ideální na přizvání němého análního přítele v podobě vibrátoru, či jiné erotické pomůcky.

5. Jako pejskové

Tak jako hárající feny nastavují své zadečky, můžeš i ty zakleknout a vyšpulit prdelku, zavlnit se v bocích a začít prosit o to, jak moc ho tam chceš. Neboj se i trochu perverznějších výrazů, vždyť i to je nová dimenze erotiky. Sexuální polohy nejsou jen o nastavení těla, ale také o celkovém rozpoložení obou partnerů.

6. Hluboký zážitek jako originální dárek

Všestranné orgasmické podložky lákají k tomu, abyste si společně s postelovým partnerem vychutnali sex v poloze zezadu. Stačí, abys byla jen dokonale podložena, tvé tělo leží pohodlně na břiše, jen zadeček směřuje vzhůru a vyzívá k hlubokému zásunu. Přirážení může být tvrdé a divoké.

7. Na „stojáka“

Každý pár by měl někdy trochu experimentovat a užít si trochu extrémních zážitku. Takže zapomeňte s přítelem na sex doma a užijte si také trochu odvážnější sexuální polohy někde v terénu. Rychlovka na „stojáka“ je ideální poloha na vzrušující sex v kanceláři, ve výtahu, na záchodě, kdekoliv vás napadne. Muž tě může vyzvednout do výšky jeho pasu a opřít o zeď, zasunout a vychutnat si krásný orgasmus.

8. Jako dvě rybičky

Dopřejte si jako pár trochu odpočinku a tělesné blízkosti, lehněte si na bok, obličejem k sobě. Nadzvedni pravou dolní končetinu a polož ji na partnerův bok, čímž umožníš pohodlný přístup do svého klína, muž do tebe vpluje jako rybička.

9. Fenomenální 69

Nezapomínej na úžasný orální sex, některé z nás dokonce nedosáhnou orgasmu jinak, než právě při orálním uspokojení. Chceš-li si užít polohu 69 trochu jinak a poznat tak zcela nový rozměr uspokojení, mám pro tebe tip. Pořiď si erotický polštář a vlož ho mezi tvé a jeho tělo. Teď se můžete s láskou a péčí věnovat vzájemně intimním partiím.

10. Na klíně

Polohu na klíně můžete s miláčkem využít na nejrůznějších místech i ve stísněných podmínkách. V autě, křesle, či v parku na lavičce. Je třeba trochu exhibicionismu? Nikoho nenapadne, když uvidí mazlící se pár na lavičce, že pod sukní se odehrávají divoké erotické hry.

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.