Ostatní

Vtipné, dojemné i praktické dárky pro maminky

Ať už vybíráte dárky pro nastávající maminky, nebo dárky pro maminky, které svou nelehkou úlohu zastávají už pěkných pár let, je jasné, že si na nich chcete dát záležet. Maminky si přeci zaslouží to nejlepší! Podívejte se na originální tipy na dárky, které zaujmou, potěší i pobaví.

Nastávající maminky ocení praktické dárky

Jaké dárky pro maminky budou ty nejlepší? Dárek pro nastávající maminku by měl být nejen krásný, ale také praktický. Příchod miminka se totiž neobejde bez spousty věcí. E-shop Manboxeo.cz nabízí originální dárek k narození miminka pro maminku. Jsou to dárkové Truhly Damboxeo – ručně vyráběné dřevěné Truhly, které jsou zamčené na zámek s číselným kódem. Aby se obdarovaná dostala dovnitř, musí buď kód vyluštit z indicie, nebo zámek přeřezat přiloženou pilkou.

Vybrat můžete buď Truhlu k narození dítěte, Truhlu k narození holčičky nebo Truhlu k narození chlapečka, pokud už znáte pohlaví. Je to vlastně dárek pro novorozence a maminku zároveň, protože uvnitř se skrývá výtečná malinová čokoláda, relaxační bylinková sůl do koupele, pleťová maska a vonná svíčka pro maminku, zatímco pro miminko je v Truhle připravený vtipný dudlík, dotyková lampička, příjemná hebká dečka a hajánek. Součástí je i humorná příručka, jak se starat o miminko. Vy tak máte dárek pro maminku a miminko v jednom.

Zaslouží si chvíli relaxu

Takový hezký dárek pro novopečenou maminku může být i dárková Truhla plná čokolády, protože maminka si určitě bude potřebovat obalit nervy. A protože chvíle relaxu a pohody budou vzácné, a proto by si je měla co nejvíce užít. V tom jí pomůže Wellness Truhla s difuzérem, se kterou si doma vytvoří luxusní lázně. Je to skvělý dárek pro čerstvou maminku, stejně jako dárek maminku, která už dítě několik let má.

Originální a netradiční dárky

Jako dárek k narození dítěte pro maminku spousta lidí volí květiny. Proto další skvělý tip na dárek pro maminku po porodu jsou nádherné dřevěné kytice Damboxeo. Jsou ručně vyráběné a navoněné přírodními silicemi, na rozdíl od opravdových květin ale nikdy neuvadnou. Vybírat můžete hned z devíti barevných kombinací.

A co třeba vtipné dárky pro maminky? I takové najdete na e-shopu Manboxeo.cz. Jedná se o MiniKlony – originální postavičky s oblečkem, které mohou sloužit jako polštář nebo dekorace. Jako dárek pro maminky je zde připravený MiniKlon s oblečkem Super Máma. Na zvolený MiniKlon nahrajete obličej z libovolné fotografie, zvolíte dárkové balení v krabici se stuhou a pak už jen čekat na pobavený výraz, až maminka dárek rozbalí.

Ať už hledáte dárek pro budoucí maminku, dárek pro mladou maminku nebo dárek pro ženu, která už je v maminkovské úloze dlouhá léta zběhlá, inspiraci najdete na e-shopu Manboxeo.cz.

Přidat komentář

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.