Kultura a společnost

Zpestření léta únikovou hrou

Léto – čas dovolených, opalování, koupání a pohody… nebo také dobrodružství!

Letní období je ideální, abyste si ho zpestřili některou z mnoha jedinečných únikových her Questerland. Zapomeňte na realitu, utečte před všudypřítomným sluncem a skvěle se při tom pobavte.

Co na Vás v Questerlandu čeká?

Questerland je synonymem pro nejlepší únikové hry v Praze. Pokud doposud netušíte, co to vlastně ty únikové hry jsou, seznamte se: únikové hry (jinak také escape games) jsou dobrodružné hry pro více osob, jejichž smyslem je najít různé stopy a indicie, vyřešit sérii hádanek a úkolů a uniknout z místnosti ve stanoveném čase. Jejich základ tkví v počítačových hrách a stejně tak, jak se s vývojem moderní techniky vyvíjejí počítačové hry, vyvíjejí se i únikové hry. Přestože jde v případě únikových her vždy hlavně o zábavu, v atmosférou nabitých a dokonale propracovaných únikových hrách Questerland se budete cítit jako hlavní hvězda nějakého filmu.

Chcete se stát bankovním lupičem, zúčastnit se letecké bitvy, zahrát si na Harryho Pottera nebo se vydat do vzdálených končin vesmíru? V Questerlandu žádný problém!

Jak to funguje?

Zaručujeme Vám, že tohle léto bude to nejlepší, jaké jste kdy zažili. Jednoduše si vyberte některou z našich her, zvolte si počet hráčů a přes náš online rezervační systém si zarezervujte čas hry. Dostavte se 15 – 20 minut před začátkem hry, seznámíte se s jejími pravidly a pak hurá za zábavou!

Zpestřete si léto únikovou hrou od Questerland! Užijte si napínavou atmosféru, adrenalin i tajuplné prostředí, profesionální dekorace na úrovni hollywoodských filmů, plně interaktivní hádanky a hlavolamy, audiovizuální efekty a mnoho dalšího!

Léto, jak má být, jedině s únikovkou Questerland!

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Únikové hry jsou pecka, vyzkoušeli jsme si hru Zloději myšlenek od EscapeX a můžu doporučit. Hodně zábavy, přemýšlení, pohybu a člověk o sobě zjistí, jak by se v určitých situacích zachoval. Určitě budeme zkoušet další a zkusíme i ty od Questerland.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.