Kultura a společnost

Život podle Lucie

Jméno: Lucie Kunešová
Přezdívka:
Rok narození: 1989
Znamení: Váha
Téma blogu: Blog o životě, o osudech lidí, o emocích a vnitřní kráse, o modelingu, o partnerství, o lásce, ženskosti, meditacích a hlavně – o radosti z bytí:-)
Datum založení blogu: květen 2010

Povaha: flegmatická, bordelářská, zvědavá
Mám ráda: usměvavé lidi, letní náladu a kefíry
Nemám ráda: povrchní lidi, zimní depky a maso

Motto: Jdi přímo za tím, co tě přitahuje nebo vzrušuje nebo inspiruje – za tím, co se nějak dotýká Tvého srdce…
FB: Lucie Kunesova, Život Podle Lucie

Češka, která žije v Itálii? To je dokonalý předpoklad pro opravdu zajímavý blog! Sleduj její pravidelné příspěvky o životě,  modelingu a všem zajímavém. Život podle Lucky má rozhodně co nabídnout!

Rozhovor s Kámoškou

1) Jak dlouho už máš blog a proč si vůbec začala s blogováním?

Blogovat jsem začala květnu – jsem externí redaktorkou několika magazínů, ale chtěla jsem psát i krátké články bez cenzury a pro lidi, kteří by tak měli šanci se ptát, dozvídat se o mnoha věcech, které se učím a vidím okolo a o lidech, které stojí za to potkat.

2) Kolik času musíš blogu věnovat a je něco, co ti na blogování jako takovém vadí, ať už jsou to třeba vulgární komentáře, destruktivní kritika či přebírání textů?

Nové blogy přidávám každý druhý den, což je myslím optimální doba. Beru doporučení a kritiku od lidí, co ví, o čem mluví. Vulgární komentáře mě nechávají chladnou. Ale lidé spíš prosí o rady. Nikomu nemůžeme radit, ale můžeme je povzbudit k lepšímu životu a k tomu, aby našli své sny.

3) Proč si myslíš, že zrovna tvůj blog patří k těm oblíbeným? Je něco, co ho dělá opravdu unikátním?

Unikátní je asi to, že jsem Češka, žiju v Itálii, můj přítel je Holanďan a mluvíme na sebe anglicky :-)! Blog je trochu kulturní mix o zajímavých lidech, cestování i modelingu. Na mém blogu se také dozvíte, jaká je nejlepší (a nejhorší) modelingová a hostesingová agentura v ČR a co vše taková práce modelky obnáší.

4) Existuje mezi dívčími blogy a jejich autorkami rivalita? Je něco, co nepsaná pravidla komunity zakazují a trestají?

Opravdu nevím, pokud jsem s některými blogerkami v kontaktu, pak je to vždy velice povzbudivé, příjemné a nápomocné.

%CODE1%

5) Nebojíš se toho, že si díky blogu o tobě úplně cizí člověk může zjistit velké množství informací? Je něco, o čem by si na blog nikdy nenapsala?

To je ono – nikdy na blog nepíšu víc, než sama chci. Nikdy tam tedy neobjevíte čistě soukromé věci.

6) Dokážeš říct, že díky blogu si získala nové kamarádky a poznala lidi, se kterými si rozumíš? Nepíšou ti nějací tajní ctitelé?

Jsem tak vděčná, že čtenářů přibývá a že píší pozitivní ohlasy! Jsou to jak dívky, ženy, tak i pánové. A tajní ctitelé? Jak to mám vědět, když jsou tajní…:-)?

7) Co by se muselo stát, aby si s blogováním úplně přestala? Měla už si chuť s tím někdy doopravdy seknout?

Já se psaním živím, neumím nic jiného a ani o ničem novém nepřemýšlím. Miluju to! A blog je zábava. Vymýšlím nová témata, sestavuju žebříček modelingových agentur, hledám citáty, rady z Feng Shui i maličkosti, které tvoří náš život.

8 ) Víš už, jakým směrem se chceš v budoucnu ubírat a myslíš si, že ti blog pomůže na cestě k dosažení cíle? Neláká tě například práce fotomodelky?

Tedy, jak to tak vypadá, čeká mě stále svobodné povolání, cestování a exotika na cestách. Teď jsem v Itálii, ale kde budu za rok? A kam se budu stěhovat za pět let? Nevím. Říkám si, že čím více zážitků nasbírám, tím lepší a úsměvnější z toho bude kniha. Takže to je odpověď :-). A v tom mi blog může pomoci!

9) Co by si vzkázala dívkám, které s blogem začínají? Máš nějaké tipy & triky?

Já také začínám, stále, každý den. Mě vždy zaujme přátelský blog s kvalitními fotkami, který píše milý člověk o svém denním životě, o svých výzvách a který se zbytečně nepředvádí. Mám moc ráda blog jedné mé americké kamarádky, která píše o domácnosti, dětech a jejím manželství. Úplně cítím tu atmosféru velkého amerického domu s obr vánočním stromkem jako ze Sám doma! Takové blogy jsou vážně fajn!

10) Děkuji za odpovědi a vzhledem k tomu, že jsme server Kámoška.cz, tak se tě závěrem zeptám, kdo je pro tebe opravdová kámoška?

Přeci moje sestřička! Je o pár let mladší a mám vážně radost, že je to jeden z mála lidí, se kterým můžu vyvádět vylomeniny i přes svůj „pokročilejší“ věk :-). A hlavně mám radost, že se ozve kdykoli, aniž by něco potřebovala! To je u nás Čechů spíše vzácnost…

Blog Život podle Lucie najdeš na:
http://zivotpodlelucie.blogspot.com/

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.