Kultura a společnost

Ženy! Rozjíždíte podnikání a chcete ušetřit? Poradíme vám jak

Jste se ve fázi rozjezdu svého podnikání? Máte hlavu plnou nápadů a uvažujete o tom, jak a kde o svých úžasných vizích přesvědčit potenciální zákazníky? Plánujete udělat si někde kancelář a zařídit si ji podle svého?

Váš plán je sice pěkný, jenže realita už tak růžová být nemusí. Pronájmy jsou v současnosti velice předražené, a brzy by se vám mohlo stát, že ze svých snů budete muset hodně slevit, pokud rovnou nezbankrotujete. Pomůžeme vám, aby rozjezd byl co nejplynulejší.

Prestižní adresu získáte snadno

Určitě chcete, abyste měli kancelář na dobré adrese a udělali tím na své zákazníky dojem hned na poprvé. Když si ale spočítáte svoje finanční prostředky, zjistíte, že na to prostě teď ještě nemáte. Nabízíme vám řešení: vyberte si virtuální sídlo firmy. Vaše náklady na pronájem se scvrknou na minimum, a přitom získáte opravdu prestižní adresu, kam můžete pozvat jakkoli vznešeného klienta a seznámit ho se svými plány.

Do výbavy potřebujete tiskárnu i cartridge

Když startujete s podnikáním, potřebujete do začátku alespoň základní kancelářskou výbavu, abyste včas a v pořádku zvládli veškerou administrativu. Nesmí vám chybět ani tiskárna, a k jejímu provozu budete potřebovat samozřejmě papíry a barvy. Možná se vám bude hodit tip, jak je získat levně a rychle. Nabízíme cartridge, které si můžete objednat, kdykoli si vzpomenete.

Kupovat levné neoriginální díly se nevyplácí

Ani později se bez tisku různých papírů neobejdete. Možná vyzkoušíte různé neoriginální materiály do tiskárny ve snaze uspořit co nejvíc peněz. Nakonec ale zjistíte, že si svůj tiskařský park můžete nenávratně poškodit. V ohnisku vašeho zájmu se pak ocitne toner CE285A, který je samozřejmě originální od výrobce, který ručí za svoji kvalitu. Když po něm sáhnete kdykoli bude potřeba, vaší kancelářské výbavě to nijak neuškodí.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.