Kultura a společnost

Zařizujete si konečně svůj vlastní byt?

Konečně máte svoje vlastní hnízdečko, které si můžete zařídit podle vlastního gusta, a nikdo vám do toho nebude mluvit? Možná, že ze samé radosti nevíte, co máte dělat.

Po letech obýváte byt, který říká pane jen a jen vám. Je to naprosto skvělý pocit. Nikdo vám nemůže zvýšit nájem tak, aby se nedal platit. Máte prostě svoje vlastní hnízdečko, které si můžete zařídit podle vlastního gusta, a nikdo vám do toho nebude mluvit. Možná, že ze samé radosti nevíte, co máte dělat.

Dokonale sladěný interiér

Kladete si proto otázku, kde sehnat nábytek BRW za dobré ceny? Určitě uvítáte nějaké dobré tipy, kde najdete maximum nábytku na jednom místě. Sotva asi máte čas procházet větší množství nabídek a porovnávat je. Jak tedy byt zařídit?

  • Vybavte ho kompletně od jednoho dodavatele. Bude to mnohem lepší a levnější, než kdybyste objednávali každý kousek odjinud.
  • Dávejte důraz na vlastní jednotný styl. Nechcete přece mít byt typu každý pes jiná ves.
  • Vytvořte si byt, který bude dokonale sladěným celkem podle vašeho vlastního originálního vkusu.
  • Vyberete si nábytek do ložnice, pokoje, pracovny, kuchyně i předsíně. K dispozici je přes 60 nábytkových systémů ve 25 barevných provedeních.

Příjemné místo k odpočinku

Jednou z nejdůležitějších místností v době je obývací pokoj. V něm to vždy žije, obyvatelé sem přicházejí odpočívat, dívat se na televizi, číst, poslouchat hudbu, nebo se natáhnout na gauč. Proto je obzvláště důležité, aby zařízení bylo vkusné, moderní i praktické. Trefou do černého jsou útulné obývací stěny. V nabídce je přes 200 různých tvarů, typů a stylů stěn. Můžete si koupit celý komplet stěny nebo si ji podle vlastních požadavků vyskládat ze skříněk, poliček a komod.

Elegantní věšáky v různém stylu

Když přijdete odpoledne nebo večer domů z práce, potřebujete si v předsíni odložit svršky. Proto je třeba v této vstupní místnosti upevnit věšáky na stěnu. Nabízí se v různém designu, od kousků laděných do retra až po hypermoderní minimalistické, aby se daly přizpůsobit stylu celého bytu.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.