Kultura a společnost

Zamilovaný dárek, u kterého je zapotřebí zapojit fantazii? Daruj puzzle!

Hledání toho vhodného dárku nejen ke svátku zamilovaných dokáže být opravdu složité. Co takhle, kdyby si dárek obdarovaná osoba složila a ještě se u toho s tebou skvěle zasmála?

Dárek pro srdce i mozek

Vybrat opravdu originální dárek od srdce je nelehký úkol a pokud se jedná o dárek pro muže, platí to dvojnásob. Důvodem je především to, že muži většinou nic nechtějí a tak nějak se bez remcání spokojí s kosmetikou, případně nějakou knížkou. Pokud tě vybírání a nakupování takových dárků již nebaví, mám pro tebe jedinečný a neotřelý tip. Díky němu obdarovaný zapojí mozek a v neposlední řadě se skvěle pobaví. O čem je řeč?

Kousek za kouskem

Chceš-li letos opravdu překvapit, daruj puzzle! Jejich skládání rozvíjí logické myšlení a dokáže zabavit na dlouhé hodiny. Rozhodně se nejedná pouze o dětskou hru, což ostatně zjistil každý, kdo si kdy vyzkoušel skládat tisíce malých kousků do jednoho velkého uměleckého díla. A když jsem u toho umění, složené puzzle je možné nechat zarámovat a udělat z nich tak designový doplněk bydlení. Velmi širokou nabídku motivů pro dlouhé večery najdeš na stránkách internetového obchodu pucliky.cz, kde snadno vybereš takové puzzle, které udělají obdarovanému radost. Co takhle zamilované puzzle se speciálním metalickým potiskem?

Společné skládání je skvělý relax a překvapivě i romantika, valentýnské puzzle se zamilovanými motivy jsou pro takové chvíle ideální. V nabídce však nechybí ani vyloženě mužské záležitosti, na své si tak přijdou milovníci letectví, historie a třeba i takových Star Wars. Puzzle z daleké, předaleké galaxii rozhodně potěší a vykouzlí úsměv.

Představa skládání bojových křižníků společně s partnerem tě příliš neláká? Vybírej z jiných motivů, čím více dílků, tím déle bude trápení mozkových zívitů trvat, ale o to sladší bude pocit, až se společně zadíváte na vaše hotové dílo. Výsledek vaší spolupráce a snažení! Pokud hledáš něco opravdu netradičního, pořiď jako dárek jedinečné 3D puzzle. Jejich skládání vyžaduje velké soustředění, nicméně pohled na hotové dílo stojí za to!

Dárek, na který se nezapomíná

Složit puzzle s velkým počtem dílků může klidně trvat až do dalšího svátku zamilovaných. Sama uvidíš, že puzzle mají jedinečnou schopnost ukrást si pozornost a pořádně otestovat trpělivost. Muži milují výzvy a tak trošku i dárky, u kterých mohou dokázat, jak moc jsou šikovní. Při vybírání dárku tak zapomeň na nějaké deodoranty a parfémy, raději vyber zajímavý motiv puzzle a když budeš mít štěstí, přizve tě partner ke společnému skládání, které může být bez diskuze velmi romantické a zábavné. Jen pozor na to, ať při vší té zamilovanosti neztratíte ani jeden dílek!

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.