Kultura a společnost

Vyřešte si žádost o půjčku zasláním přes sms zprávu

Někdy nás mohou potkat krátkodobé nepříjemné finanční problémy, se kterými se musíme vypořádat například velmi rychle.

Žádat o úvěr v bance by v takové situaci bylo zbytečně zdlouhavé, proto vás nyní chceme seznámit s možností vyřídit si rychlé půjčky odesláním sms zprávy. Tyto půjčky jsou vhodné pro pracující osoby ve věku 20ti až 68mi let a také těm, kteří nemohou ručit. Pro tyto rychlé sms půjčky nebudete potřebovat záruku ani ručitele. Půjčku mohou získat i ti, kterým nebyl přidělen úvěr v bance (bez záznamu v registru).

Jak si podat žádost o první úvěr?

Na kalkulátorech si nejprve navolíte výši a délku rychlé půjčky. Dalším krokem je volba možnosti „získat půjčku“. Pokud byste žádost o sms půjčku zadávali v tento moment poprvé, bude třeba vyplnit následující údaje: vaše jméno, rodné číslo a samozřejmě i číslo mobilního telefonu, ze kterého si rychlé půjčky vyřizujete.

Abyste však půjčku mohli získat, musíte splňovat následující tři podmínky, a to sice: být občanem České republiky, být ve věku 20-68 let a nebýt s vlastními úvěry v prodlení. Pokud tyto podmínky splňujete a zažádáte si o první sms půjčky, přijde vám takzvaný aktivační kód. Pro dokončení registrace je ještě potřeba zaplatit registrační poplatek (platí se pouze jednou), ve výši 1 Kč. Půjčka může být poskytnuta bezprostředně po připsání tohoto poplatku na účet vedený pro sms půjčky. (pro účty u ČS, Komerční banky, Fio banky, Raiffaisen bank, GE Money Bank bude tento poplatek připsán již tentýž den, u ostatních bank může proces vyřízení trvat zhruba jeden až tři dny).

Jak půjčku splatit?

Výše první půjčky se může pohybovat od 100 Kč až do 6 000 Kč. Rychlá půjčka je nutná ke splacení ve stanoveném termínu. Pokud si nevíte rady s číslem účtu, na který máte peníze zaslat, najdete jej ve svém osobním profilu. Jakmile půjčku splatíte, můžete si požádat o novou ve stejné výši. Pokud byste chtěli rychlé půjčky na vyšší, než zrovna vypůjčenou částku, je potřeba čekat cca 7 dní. Zároveň není ani možné čerpat více půjček současně.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.