Cestování Kultura a společnost

Vypilujte angličtinu

Trápíte se s angličtinou? To je škoda. Protože cizí jazyk je vlastně zábava. Jen jste na to kvůli nesprávně podaným učebním postupům možná trochu zapomněli.

Biflujete se anglická slovíčka, opakujete gramatiku, pročítáte lekce v učebnici a ta angličtina vám prostě nejde? Nerozumíte nahrávkám, a když máte nahlas promluvit anglicky, nejraději byste utekli za kopečky nebo se rovnou vypařili?

Máme pro vás dobrou zprávu. Chyba nejspíš není na vaší straně. Pouze jste do této chvíle byli vyučovaní neefektivním způsobem. Memorování a opakování spolu s necitlivým přístupem ze strany pedagogů. To mohly být spouštěcí mechanismy pro nástup různých psychických bloků, které vám nyní brání v odemčení vašeho plného potenciálu. Naštěstí však existuje poměrně jednoduché a rychlé řešení vašeho problému.

Hypnoterapie ve výuce

Nebojte. Nejde o šarlatánskou metodu, při které vám hubený dlouhán v černém saku bude před obličejem mávat hodinkami. Moderní hypnoterapie je vysoce sofistikovaná metoda, která vychází z nejnovějších psychologických poznatků. Angličtina s hypnózou vytváří pro studenty zajímavé a podnětné prostředí. Snáze se tak dokáží soustředit. Součástí psychologicky propracované metody je i virtuální simulace prožitků v cizí zemi.

Výuka v kurzech angličtiny s hypnózou je skupinová. To znamená, že se aktivit účastní najednou 5 až 9 lidí. Skupinová dynamika je velmi důležitá pro správný nácvik mezilidských interakcí. Vznik pevných paměťových vazeb je podmíněn využitím psychologických prvků a speciálních textů, které  jsou koncipovány přesně pro potřeby kurzu. Neseženete je nikde jinde.

V hlavní roli: soustředění

Klasické metody výuky obvykle u studentů nedokáží navodit potřebné soustředění. A když něčemu nevěnujeme soustředěnou pozornost, nezapamatujeme si to. Když naopak nastoupí vnitřní motivace a duševní činnost člověka se zaměří jedním směrem, učení jde najednou jako po másle. Pokud navíc do procesu zapojíte i znalost psychologických principů pro získání sebevědomí a nácvik vytrvalosti, úspěch je zaručen.

Jednoduché shrnutí na závěr

Jednoduše a bez složitých slov. Když vyzkoušíte angličtinu s hypnózou, budete si ve stavu hypnotického soustředění hrát, bude vás to hodně bavit a hlavně si toho opravdu hodně zapamatujete.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.