Kultura a společnost

Vybíráme erotické spodní prádlo

Také si čas od času říkáš, že by to chtělo něco udělat se svým spodním prádlem? Respektive ho nějak obohatit novými kousky? Asi každá holka nebo slečna si tuhle otázku občas klade, teď je otázka, jestli s tím něco uděláš. Já ano, takže hurá na nákupy! Kdybych náhodou měla dilema a nevěděla, co zvolit, mám na telefonu svého přítele, který rád kdykoliv s výběrem pomůže. Týká se ho to přece také. A když by se mu nechtělo chodit po obchodech, vyřešíme to internetovým obchodem. Jak jednoduché!
Jistě ti pomůže i nejlepší kamarádka ..

Jistě ti pomůže i nejlepší kamarádka, to v případě, že bys chtěla přítele překvapit a ukázat se mu v erotickém spodním prádle opravdu až večer.
Co vlastně dnešní trh s erotickým prádlem nabízí? Doslova všechno. Od různých kostýmků francouzských pokojských a uniforem zdravotních sestřiček, přes kožené přiléhavé body, rozkošné košilky, erotické sexy šatičky až po černé hedvábné nebo krajkové luxusní kousky, které by snad bez polibku proměnili v prince i samotného žabáka.

Svůdné erotické prádlo značky Anais si můžeš vybrat na TÉTO STRÁNCE.

Důležité je vědět, co má tvůj přítel rád a samozřejmě také hlavně ty sama. V tom si udělej jasno hned na začátku, abys pak zbytečně netápala a nedostala se do situace, kdy si nebudeš moct absolutně vybrat. Nabídka je opravdu velká. Jestli se například řadíte mezi konzervativnější páry, bílá krajka bude ideálním řešením, pokud jste ale vášniví milovníci černé, není co řešit. Takových podprsenek, tang a body je na výběr doslova přehršle. Ale můžeš zkusit třeba doplnit své spodní prádlo černými nebo zlatými punčoškami a vysokými sexy botičkami na podpatku, hned to bude vypadat luxusněji. Napnout ho můžeš také nedbalým příchodem v saténové nebo hedvábné košilce s volnými rameny jako překvapením nebo ho potrápit třeba svými novými podvazky. K těm doporučuji ale rozhodně korzet, to určitě neodolá.

Pak se můžete zaměřit na erotické kostýmky a zinscenovat scénku jako vystřiženou z romantického filmu. Záleží jen na tom, jakou máte fantazii. K dostání je široký výběr takových kompletů. Každá značka má jen jiné střihy, barvy a látky. Takže je opravdu z čeho vybírat. Záleží, co ti nejlépe sedí. Jestli podprsenka s kosticí nebo vyztužená či klasika push-up. Taková černočerná kombinace také není od věci, muži prý mají tuto kombinaci barev nejraději. Co je na tom pravdy, už ale musíš zjistit sama. K šílenství ho jistě můžeš přivést i nejrůznějšími svůdnými doplňky jako například rukavičkami, lepítky poprsí, páskou na oči a podobně. Představivosti se meze nekladou. Záleží ale také na tobě. Musíš se v novém spodním prádle cítit dobře, pohodlně a hlavně svůdně. Takže vybírej zodpovědně velikost zvlášť u podprsenek. Pokud máš vybráno, už se jen krásně namaluj, zvol správný parfém a vyrazte společně třeba na romantickou večeři.

Erotické spodní prádlo Livco a Obsessive mají v tomto OBCHODĚ.

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.