Kultura a společnost

Vánočně zamilovaná Andrea Kerestešová v klipu

Slovenskou herečku a modelku Andreu Kerestešovou možná znáš z filmu Rafťáci. Teď ale tahle sympaťanda zazářila v klipu zpěváka Pavla Callty k jeho novému singlu Ve hvězdách.

Nováček ve hře

Vánoční videoklip na debutový singl Ve hvězdách se natáčel přibližně 3 dny v Krkonoších. Pro třiadvacetiletého Pavla Calltu se jedná o vůbec první pořádný vstup do světa českého zábavného průmyslu. A jak se mu tedy vůbec povedlo přemluvit slovenskou herečku? „To, co mi poslal Pavel, bylo tak krásně pozitivní a čisté, poslechla jsem si to hned třikrát a souhlasila s natáčením! Je důležité podporovat mladé talenty,“ říká k vánočnímu hitu Andrea Kerestešová.

Kde klip uvidíš?

Videoklip k písni Ve hvězdách bude mít premiéru 19. listopadu na hudební televizi Mixer.cz, hned po té bude k vidění hned na dalších oblíbených hudebních kanálech. Jukni na malou ochutnávku klipu!

Kdo je vůbec Pavel Callta

Pavel se od mládí pohyboval v několika větších i menších projektech. Za zmínku určitě stojí swing-jazzový Big band Low attendanceband, belgicko-český hudební vokální projekt, frontman ve ska-reggea kapele Unity, nebo působení v pražské skupině Sweaper, se kterou koncertoval v klubech, jako jsou Rock Café, Palác Akropolis, Chapeau Rouge apod.

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.