Kultura a společnost

Udělej chloupkům pápá

Žiletky, vosk, depilátory, depilační krémy, to jsou prostředky, kterými můžeš odstranit nežádoucí chloupky. Bohužel každá z těchto metod je pouze dočasná. Celý proces odstraňování chloupků musíš tedy neustále opakovat, což je po určitém čase obtěžující. Chceš se chloupků nadobro zbavit a nemuset se trápit neustálým odstraňováním chloupků, po kterém se strniště stejně objeví? Mrkni na můj tip.

Chceš se zbavit chloupků na těle, ale pořádne nevíš, jakou cenově dostupnou taktiku na jejich odstranění zvolit?

Vyber si tu správnou depilaci se slevou

Klasická depilace pomocí krémů a depilátorů je sice efektivní, nicméně trvá jen krátkodobě. Kdežto permanentní depilace intenzivním pulzním světlem (IPL) má při dostatečném opakování trvalý účinek. Stačí jen čtyři až šest ošetření a chloupky už nemají šanci. Navíc když porovnáš klasickou depilaci s permanentní depilací, zjistíš, že depilace IPL má spoustu výhod. Díky ní ušetříš nejen čas, který běžně chloupkům věnuješ, ale vyvaruješ se i neustálému zarůstání chloupků, vyrážkám či zarudnutí pokožky. Odpadnou ti tedy otravné hodiny depilování a můžeš si užívat hladké pokožky na dobu neurčitou, což je opravdu super. Nyní, navíc toto vše můžeš mít v Praze a se slevou.

Ušetři svou kapsu

Když si spočítáš, kolik tě v průměru vyjdou žiletky, depilátor, vosky nebo cokoliv jiného, co k odstraňování chloupků používáš, je jasné, že návštěvou permanentní depilace opravdu ušetříš. Jednorázově sice zaplatíš o něco vyšší částku, nicméně pak už se nemusíš o nic starat. A jestli chceš nyní ušetřit nádherných 90% se slevou v Praze a dopřát si komplexní depilační kúru celého těla pomocí nejsilnějšího IPL za senzačních 2 690 Kč (původně 25 310 Kč), určitě neváhej. Za tuhle cenu získáš konzultaci s odborníky, 5 návštěv a jako bonus 6 návštěvu v případě potřeby. Mrkni se na slevopolis.cz, zjisti o téhle super slevičce víc a chloupkům už nedej žádnou příležitost.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.