Kultura a společnost

Udělám ti to, ale jen za prachy

Jsem poměrně atraktivní holka a o kluky jsem nikdy nouzi neměla. Už na základce mě zahrnovali zamilovanými dopisy. Na střední se to rozjelo ještě víc. Ale už do trochu jiného kalibru. Velkého zájmu jsem proto využila a vydělávám si celkem nevšední brigádou. Čtu to tady pravidelně, a poněvadž jsem si všimla toho, že si tady vylejvají srdíčko a chlubí se i ostatní, rozhodla jsem se taky přispět. Takže zdravím kámošky a jdeme na to :-D.
Sundám si kalhotky před spolužákem a dostanu za to víc, než si ty vyděláš za celej den na brigádě!

Za prachy dostanou, co chtěj

Jako každá studentka jsem mívala hluboko do kapsy a brigádu jako takovou bych při škole nezvládla. Snažila jsem se hledat nějaké časově nenáročně. Ale marně a lepit doma obálky nebudu. Kluci o mě neustále měli zájem. S některými jsem na chvíli chodila, některé jsem odbývala. Až mi jednou kámoška vnukla myšlenku, že bych si snad mohla s tím i vydělávat, když mě kluci chtěj. Byl to z její strany fór. Já se toho chytla jak klíště. Jednou ke mně přišel jeden kluk, jestli bych s ním někam nezašla. Věděla jsem, že se mnou chce chodit i něco víc. Proto jsem drze a bez obalu řekla, že mu to klidně udělám, ale pouze za prachy. Koukal na mě jak tele a vysoukal ze sebe, „tak joo“. Bylo to poprvé, co jsem něco takového udělala. Vykouřila jsem mu ho až do konce u mě doma v pokoji a dostala jsem peníze. Pochopitelně se to rozkřiklo, ale tak nějak správným způsobem. To první info o mých službách jsem samo rozpoutala tak trošku já :D. Teď už je to rutina. Když nějaký spolužák chce a zaplatí, udělám mu to pusou, vyhonim mu. Na větší akce většinou nemaj, i když si čas od času nějakej z nich našetří na regulérní š*kačku. Jeden dokonce šetřil dva měsíce na análek! Prostě si sundám kalhotky před spolužákem a dostanu za to víc, než si ty vyděláš za celej den na brigádě!

%CODE1%

Vzhled není důležitý

Jsou pro mě důležitý prachy. Díky tomuhle přivýdělku si můžu koupit víc a nemusím se tolik omezovat. Jaké jiná studentka nosí pravou Vuittonku, he! No co? Za těch 10 až 15 minut fyzickýho kolotoče to stojí. Nezáleží mi na tom, jak ten spolužák vypadá. Zní to divně, ale může to být i hnusák. Přežiju to. Právě kolikrát tihle zoufalci daj cokoliv za to, aby se s nimi nějaká pěkná holka jako já vyspala. Připravila jsem řadu kluků o panictví. A těm ošklivým jsem aspoň dopřála pěkný zážitek. Možná si třeba dlouho nevrznou. Ne, fakt nejsem zlá. Je to realita. A proč bych toho nevyužila? Někdy si užiju i já, a když ne, mám aspoň prachy.

Mé pověsti to neuškodilo

Nikdo nechce průser. Ani já a ani vocásci, kterým dám. O našich finančně atraktivních prasečinkách vědí jen kluci, já a pár holek. A i kdyby to věděli všichni studující, zobák si neotevřou. Tohle je dost choulostivá situace a kdo by tomu věřil :-), nemam ceník vylepenej na čele. Takže mám klid. Vydělané peníze se vždycky daj ututlat. Možná si řeknete, že jsem děvka, ale stalo se to náhodou. Kdyby nebylo tak těžký sehnat lehkou brigádu, možná bych tohle nedělala. I když je fakt, že s pěknými samečky mě to baví a zase si pěkně sbírám zkušenosti. Ty třeba někdy zase použiju :-), zkrátka vlastně investuju sama do sebe! Jo a abyste mi hned nepřáli, ať chcípnu na AIDS, tak pochopitelně šprcguma je základ.

8 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

 • To by mě zajímalo, kdy objeví porno nebo veřejný dům, tam by s vydělala ještě víc. 😀

 • Asi tak, každýho věc. Práce jako práce. Ale prodávat své tělo, toť otázka. A máš pravdu, že peníze se vydělávají těžko. A každýho kluka věc, jestli mu to přijde dobré. A už vůbec, když se přitom chráníš, tak o nic nejde. Asi se tu strhne horká diskuze na její obviňování, ale buďte trochu tolerantní! Já bych do toho tedy nikdy nešla (i když nikdy neříkej nikdy), ale to neznamená, že bych ji nějak odsuzovala. Já ti jen přeji hodně štěstí, síly a nervů proti předsudkům a snad najdeš nějakou jinou (lepší) práci. 😉

 • “Prostě si sundám kalhotky před spolužákem a dostanu za to víc, než si ty vyděláš za celej den na brigádě!”
  …no jo, ale za jakou cenu…

  Neodsuzuju tě, je to přece jenom tvůj život, tvoje věc. Ale nebojíš se, že už si nikdy nebudeš moct vydělávat jinak? Lepší peníze za tak málo práce už asi nikdy neseženeš. Teď je to možná super, ale až si jednou budeš chtít “normální” práci, tak vzhledem k peněžnímu ohodnocení už nikdy nesplní tvé očekávání. A tímhle se nedá živit věčně, nejen kvůli tomu, že nebudeš navždy mladá a pěkná, ale myslím, že jednou se ti třeba přetočí žebříčky a budeš chtít stálého partnera a rodinu.
  Takže ti do života přeju, aby ti to všechno nepřerostlo přes hlavu.

 • Ahoj,
  no odsuzovat taky nikoho nebudu, z toho už jsem vyrostl. Takže vychrlím jen jednu věc, která mě při čtení napadla. Píšeš: Sundám si kalhotky před spolužákem a dostanu za to víc, než si ty vyděláš za celej den na brigádě!

  K tomu mám toto: Tahle „fajn“ brigáda je možná dobře finančně ohodnocená, ale zatímco dívka, která brigádničí třeba jako číšnice, může dojít domů a říct mamce: „Mami, tak dneska jsem polila dva hosty, ztratila peněženku a rozbila osm sklenic. Asi mě vyhodí, co mám dělat?“

  Zatímco ty asi doma neřekneš: „Mami, tak dneska jsem vykouřila pět kluků, představ si, že u tří jsem to musela spolknout a jeden se mi udělal dokonce do vlasů! Jo a dneska po mě nic nechtějte, budu ráda, když si sednu, jednoho kluka jsem totiž pustila do zadečku a ten jeho macek mě pořádně rozsekal. Podáš mi prosím tě tu hojivou mast na konečník? Je ve skříni vedle těch šprcgum a latexové rukavice!“ 🙂

  Prostě není brigáda jako brigáda. To, co děláš ty, není práce, kterou by jsi se chlubila rodičům, kantorům, kamarádům. Tuhle zkušenost asi do životopisů psát nebudeš. Což chápu. Tak ti jen přeji, ať si brzo najdeš lepší práci.Takovou, na kterou budeš moct být hrdá a tvoje okolí díky ní zase na tebe.

 • Dělám tu samou práci ,jen v zahraničí a pravděpodobně za jiné ceny 🙂 a naprosto te chápu. Jak píšeš ,kdo jiny si muže dovolit pravou Vuittonku a luxusní život ?:) já tedy jen díky téhle práci a myslím, ze na tom není nic špatného. Takže at se daří dal ! 🙂

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.