Kultura a společnost

Stáhni si knihu Jak na kluky!

Přináším ti exkluzivní elektronickou knížku “Jak na kluky”, která ti na 128 stranách ukáže, jak ho sbalit! Nečekej žádné rady jak z časáku, tohle je plnohodnotná knížka plná tipů a zkušeností ze života, kterou napsala přímo Kámoška.cz! S klukama je to někdy hodně složité, ale sbalit kluka svých snů můžeš i ty! Stačí pochopit několik základních pravidel a osvědčených postupů.

Udělej první krok!

Do elektronické knihy “Jak na kluky” jsem vložila všechny mé zkušenosti, jenž jsem si ověřila v praxi. Nejednou mě kluk odmítl a nezřídka jsem se opravdu pěkně ztrapnila, takže si můžeš být jistá, že uvedené informace jsou podloženy reálnými zážitky. Život je nejlepší škola lásky. Prostřednictvím této knihy ti chci dokázat, že i ty můžeš dostat kluka, který ti padl do oka. Nemusíš vypadat jako modelka, nemusíš být extra okouzlující a nemusíš nikomu skákat nahá do náruče.

Jak sbalit kluka?

Musím se zeptat. Chceš doopravdy vědět, jak na kluky? Jsi připravené zjistit, co se klukům vlastně honí hlavou, když se o ně začneš skutečně zajímat? Pokud ano, je tato elektronická kniha určena přímo tobě! Po dočtení poslední stránky bude pouze na tobě, jestli se vrhneš na věc, ale sama uvidíš, že během těch pár dní čtení se tvůj pohled na kluky změnil. Nechci říct, že k lepšímu, ale rozhodně uvidíš to, co si dřív nevědomky přehlížela. Budeš zkrátka vědět, jak na kluky! Tak neváhej a pusť se do čtení, protože sedět jak panenka v koutě se v dnešní době nevyvplácí.

19 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

 • Ležím doma nemocná, tak jsem si to stáhla hned včera a teď mám za sebou nějakých 30 stran a musím říct, že fakt super! Díky Kámoško 😀

 • tak jsem to taky zkusila, poslala SMS a stahla 😀 …. jdu se vrhnout do cteni a jestli pak zadnyho kluka neulovim, tak uz nevim 🙁

 • Tak jsem si to stáhla a jedním dechem přečetla. Musím říct že je to super knížka… fakt díky.

 • Barča: Přesně tak, teď jsem dočetla a vážně super. Už se těším, až něco zkusím 8)

 • 99 korun za nějaký návod rozhodně dávat nebudu. Možná je to dobrý nápad pro nějaké fakt už zoufalé holky. To se chcete všechny ty rady naučit a pak je použít jako při zkoušení ve škole?! Žádné rady nepomůžou, není nad přirozenost a ne se řídit nějakými radami jak ulovit kluka! Stejně to pozná, protože se pak chováte nepřirozeně a budete akorát k smíchu. 🙂

 • Daniella: Já dávam měsíčně větší částky za různé časáky a podobné věci, takže nějakých 99 Kč mi za knížku o víc než 100 stránkách textu nepřijde vůbec jako velká částka. Navíc se nejedná o rady, ale zkušenosti z praxe. Stejně tak se v knížce zmiňuje o přirozenosti a tom, jak být doopravdy sama sebou…. nesuď něco, co si nečetla :-).

 • lucy : Však je to dobrá věc (pro někoho). Ale já například nejsem typ člověka, který by potřeboval rady a zkušenosti jiných jak sbalit kluka:) K čemu ti to bude? Myslíš, že podle nějakých zkušeností sbalíš kluka? O tom silně pochybuji.

 • Se sbalením kluka si musím poradit sama, ale tak nějak už teď vím, jak na to celé koukat a co nějaké věci znamenají. Aspoň nebudu dělat chyby, co jsem dělala a vím, čemu se vyvarovat. Možná mě budeš mít za blbku, ale s klukama to prostě neumím a nerozumím jim. Tohle mi aspoň pomohlo něco zase dál pochopit a dodalo mi to chuť dál zkoušet štěstí.

 • To opravdu potřebujete nějaké rady? Budte přirozené a bud to zabere nebo ne. Nevím sice co je v této knize napsáno, ale každý kluk je jiný, každý je originální a to co je nebo není v této knize na něj platit nemusí. Třeba na mne by žádné triky neplatili, dávám přednost přirozenosti.

 • tak Lukasi ja ke knize pristupovala uplne stejne a musim rict, ze to je neco jineho nez “osvedcene rady”, jak ho ulovit… prijde mi to vic jako knizka ucici holky prave to, jak by mely byt prirozene a ridit se rozumem

 • Souhlasím s Lukášem a Danielou.
  Jinak pro mě pořádné plýtvání penězi,sic jde “jen”o stovku,ale momentálně se sotva uživím,takže bych za takovou kravinu nikdy nezaplatila.Když jsem byla mladší,četla jsem různé balící triky a všechny mi byly úplně k ničemu..Nakonec jsem dostala svého kluka právě na tu přirozenost.Zkrátka takové rady možná můžou inspirovat,ale řídit doslovně by se jimi nikdo neměl,už protože je každý člověk jiný a tak na všechny neplatí to samé.Navíc mě odrazuje,že to napsala tahle barbína..

 • cassie: tak takovy zboznuju, Dominika Myslivcova knizku nenapsala, jen ji doporucuje…. nejdriv si neco zjisti

 • moje chyba,ale nijak to s mým názorem nehlo..spíš mě odrazuje,když tu knížku doporučuje zrovna ona:D:)

 • stazeno, precteno a dekuji… fakt me to bavilo, protoze je to dost ctive a nejsou to takove ty klasicke navody

 • to je prostě kravina aby tohle fungovalo… To už musí bejt člověk fakt zoufalej, aby si koupil něco co ještě ke všemu propaguje děvče, které se asi evidentně zamilovalo do Paris Hilton 😀 Stejný jak když si koupim z teleshopingu tablety na zhubnutí… Úplně nah**no 😉

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.