Kultura a společnost

SOUTĚŽ: Vyhraj knihu Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender

SOUTĚŽ BYLA UKONČENA - Ve spolupráci s nakladatelstvím CooBoo ti přinášíme soutěž o žhavou knižní novinku Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender, která je velmi úspěšným debutem Leslye Waltonové.

Neobyčejný příběh obdivuhodných žen

Debut autorky Leslye Waltonové si zaslouží pozornost. Fantastický příběh o rodinné historii tří generací žen tě ihned zaujme a otevře ti dveře do zcela nového světa. Světa, kde dominují ženy nadané neobvyklými vlastnostmi. Bestseller s prvky magického realismu se dočká filmového zpracování, nicméně do té doby můžeš poznat nádhernou osobnost Avy Lavender prostřednictvím tohoto vícegeneračního románu. Dokáže se Ava bránit zvráceným pohnutkám ostatních lidí?

O nakladatelství

Kniha Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender vychází pod nakladatelstvím CooBoo, které vydává knihy především pro teenagery. Vzniklo v roce 2009. K nejúspěšnějším titulům patří Deník malého poseroutky, zpěvník Tomáše Kluse Já, písničkář, povstalecká trilogie Divergence, hororová série Darrena Shana Demonata nebo příběhy z Monster High.

O co soutěžíme?

V soutěži jsou 3 knihy Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender čekající na 3 výherkyně. Stačí správně zodpovědět soutěžní otázku.

SOUTĚŽ: Vyhraj knihu Podivuhodné a krásné soužení Avy Lavender

Soutěž končí už 31. října 2014. Účast v této soutěži je dobrovolná a svou účastí v soutěži vyjadřuješ souhlas s pravidly soutěže. Přejeme hodně štěstí.

Výherkyně soutěže

Simona Dušková
Charlotta Nová
Iva Vlčková

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.