Kultura a společnost

Soutěž o sluneční polarizační brýle

SOUTĚŽ BYLA UKONČENAKámoška ti ve spolupráci s Optika Maja Praha přináší exkluzivní soutěž o sluneční polarizační brýle v hodnotě 4000 Kč. Sama si vybereš vhodné brýle, které ti přesně padnou! Léto se blíží a taková výhra se rozhodně bude hodit. Odpověz na jednoduchou soutěžní otázku a výhra může být již brzy tvoje.

Vyhraj sluneční polarizační brýle a užij si aktivní léto bez zbytečných odlesků!

Revoluce v nošení brýlí

Polarizační sluneční brýle jsou takový malý zázrak, který spojuje hned několik skvělých vlastností. Ty ocení nejen řidiči a sportovci, protože i při běžném nošení uvidíš mnohem kontrastněji. Polarizační filtr účinně odstraní všechny viditelné odlesky z pozorovaných předmětů. S takovými brýlemi už jen tak něco nepřehlédneš. Je úplně jedno, jestli jsi aktivní sportovec, nebo raději trávíš volný čas v létě u vody. Sluneční polarizační brýle ti ulehčí život hned, jak si je pohodlně usadíš na nos.

O co se hraje?

Jedna z vás vyhraje sluneční polarizační brýle dle vlastního výběru v maximální hodnotě 4000 Kč. Ve velkém množství kvalitních a značkových brýlí si snadno vybereš přesně ten typ, který bude odpovídat tvému vkusu a zraku. Čočky mohou být pochopitelně i dioptrické. Všichni účastníci soutěže mají navíc šanci získat slevový voucher v hodnotě 1000 korun, jenž jim bude zdarma zaslán po ukončení soutěže mailem.

Soutěž končí už 31. května 2012. Neváhej a najdi odpověď na soutěžní otázku. Účast v soutěži je dobrovolná a svou účastí v ní vyjadřuješ svůj souhlas s pravidly soutěže.

Výherkyně soutěže

Věra Weberová sluneční polarizační brýle dle vlastního výběru v maximální hodnotě 4000 Kč

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.