Kultura a společnost

Seznam se se 7 mými nejoblíbenějšími YouTuberkami

Na YouTube poslední dobou trávím hodně času, a tak mě napadlo tě seznámit s několika slečnami, jejichž videa mi vždycky dokážou zvednout náladu.

Mohla bych psát slohy o tom, kolik času trávím na YouTube, fakt že jo. A obzvláště teď o prázdninách, když mimo to prakticky nemám co dělat (bydlím na konci světa a všichni moji kamarádi někam odjeli). A tak jsem si řekla, že bych mohla napsat o těch úžasných slečnách, které mě tak moc inspirují a vždy mi dovedou zlepšit den. Možná se ptáš, proč jsem jich vybrala zrovna sedm, a odpověď je snadná: prostě proto, že je to moje oblíbené číslo. 🙂

Carrie Hope Fletcher

Carrie je dvaadvacetiletá muzikálová herečka, která momentálně působí v muzikálu Bídníci v londýnském Queen’s Theatre, kde hraje roli Eponine. Mimo to, že nádherně zpívá, je to šíleně milá osoba posedlá Disneyovkami a čtením, taky letos vydala svou první knihu, autobiografické All I Know Now, a pracuje na další knize, tentokrát fikci s názvem On the Other Side.

Carrie na svém kanálu přispívá vlogy, covery známých písní i vlastní hudbou, a pravidelně přidává sérii videí pod názvem Dear Tom (& Gi), ve kterých svému bratru Tomovi (a teď i jeho manželce Giovanně) vypráví o svém životě.

Carriin kanál najdeš tady.

Sarah Rae Vargas

Sarah je něco přes dvacet (přesný věk neuvádí), a je maminkou dvou dětí. Na svém blogu http://ravingsbyrae.com se věnuje především módě, na svém YouTube kanálu přispívá vlogy, recenzemi a tipy co se týče sexuálního života. Zveřejňuje také sérii videí pod názvem Dear Fat Girl, kde dává slečnám “oblejších tvarů” tipy, jak se mít ráda a podobně. 🙂

Sarah byla první plus size YouTuberkou, kterou jsem odebírala, a je jedinou, kterou odebírám dodnes. Neskutečně mě inspiruje a vždycky, když mě přepadne depka ohledně postavy, obracím se k jejím videím, protože mi vždycky dokážou zvednout sebevědomí.

Její kanál najdeš tady.

Dodie Clark

Dvacetiletá Dodie na svůj YouTube kanál přidává hlavně covery a vlastní písně, občas ale přidá i nějaký ten vlog či video s tipy (jak si uklidit pokoj, jak se učit…). Její vlastní písně jsou hlavně o věcech, které se jí nějakým způsobem týkají, a doprovází se na ukulele, kytaru nebo klávesy. A pokud nemůžeš spát, její hlas tě rozhodně uklidní.

Podobně jako většina YouTuberů, i Dodie má dva kanály (jen s tím rozdílem, že ona na oba vážně přispívá, whoops) – hlavní kanál Doddleoddle a vedlejší kanál Doddlevloggle, kam přidává hlavně vlogy a videa, která se na ten hlavní nehodí.

Emma Blackery

Emma je třiadvacetiletá slečna, která pochází z Essexu. Na YouTube původně přidávala videa, ve kterých četla Fifty Shades, ta byla ale smazána kvůli copyrightu. V listopadu 2013 nahrála video s názvem My Thoughts on Google+, po kterém získala velké množství nových odběratelů, a díky kterému jsem ji objevila i já.

Loni Emma vybírala peníze pro charitu na podporu dětí s rakovinou s tím, že pokud se vybere pět tisíc liber, oholí si na akci Summer in the City hlavu. Vybralo se přes deset tisíc liber, a tak Emma v srpnu skončila prakticky holohlavá. Na začátku září založila druhý kanál na YouTube pod názvem Boxes of Foxes, mířený spíš na publikum tvořené mladými slečnami, kde mluví o makeupu, menstruaci, knížkách a podobných věcech.

Její hlavní kanál, na kterém přidává komediální videa, challenges, vlogy a svou hudbu, najdeš tady. Pokud tě víc zajímají její názory na knížky, videa o kosmetice a rady a tipy, mrkni na kanál boxes of foxes tady.

Rosanna Pansino

Rosanna je třicetiletá pekařka, která svou vášeň pro pečení podědila po babičce, a na YouTube se proslavila díky videím, kde peče věci s “nerdí” tématikou. Ta jsou hlavní náplní jejího kanálu, ale přidává i vlogy a DIY návody, nahrála taky video ke své písni Perfect Together. Letos v listopadu jí vyjde kuchařka Nerdy Nummies, takže pokud tě její videa zaujala, mohla by tě zajímat i ta kuchařka. 🙂

Rosannin kanál najdeš tady.

Anna Akana

Anna je herečka a producentka, která krom komediálních a motivačních videí a vlogů na svůj YouTube taky nahrává krátké filmy. Po sebevraždě její sestry v roce 2007 se Anna taky aktivně zapojuje do programů pro prevenci sebevražd. Mimo YouTube má vlastní stand-up show a podcast Explain Things to Me na iTunes. Pokud jsi byla v kině na Ant-manovi, možná ti její obličej přijde povědomý i odtamtud. 🙂

Annin kanál na YouTube najdeš tady.

Cherry Wallis

Cherry je britská YouTuberka, autorka videí od vlogů přes hair & beauty tipy po komediální skeče. Na svém vedlejším kanálu More Cherry příležitostně zveřejňuje nepovedené záběry ze svých videí nebo covery písní. Cherry zbožňuje Harryho Pottera a štvou ji lidi, kteří jí posílají “inteligentní” dotazy jako “víš, že budeš mít tetování napořád?”. (Ne, že bych se divila.) 🙂

A co ty? Kdo jsou tvoje oblíbené YouTuberky?

Štítky

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.