Kultura a společnost

Sen hospodyňky? Moderní elektrospotřebiče v dávném stylu přináší společnost Whirlpool. Objevte jejich kouzlo.

Pamatujete si ještě, jak krásné kuchyňské roboty, hnětače, mlýnky a mnohé další pomocníky, jež nemohly v kuchyni chybět, měly naše babičky? Líbil se vám jejich barevný tón, zaoblené tvary, domácký a příjemný vhled? V tom případě přestaňte vzpomínat a pořiďte si stejně krásné vybavení do vaší domácnosti.

Přináší jej společnost Whirlpool pod názvem Kitchenaid. Tato řada spotřebičů vás nadchne svým vzhledem, ale také kvalitou a mnoha moderními funkcemi, které ukrývá za neotřelým designem.

Okořeňte kuchyňskou linku

Máte-li rádi syté barvy, originalitu, preciznost provedení, spolehlivost a potrpíte si na jednoduchou manipulaci, určitě se vám zalíbí např. robot Kitchenaid. Vybírat můžete z mnoha barev provedení, např. křišťálově modrá, modrá metalíza, červená metalíza, medově zlatá a další.

Ať už máte kuchyni jednobarevnou a chcete spotřebiče, jež jí dodají šmrnc, nebo pestrostí hýří stěny i linka a spotřebiče by měly být v decentních barvách, zajisté si vyberete.

Zmiňovaný robot s názvem KitchenAid 5KSM 150PSECZ, má výklopnou hlavu a zvládá mnoho funkcí. Díky nástavci KitchenAid Stand Mixer ušleháte tuhý sníh, uhnětete těsto, nastrouháte mrkev, petržel a jiné.  Mixer funguje na tzv. planetárním systému, což představuje rotační otáčení nejen hákem, nebo metlou, ale i celou hlavicí robotu.

Motor s výkonem 300W je silný a přesto tichý a vyniká dlouhou životností. I proto je na robot poskytována záruční lhůta 5 let. Velké množství příslušenství vám dovolí uvařit, upéct či jen tak bez tepelné úpravy připravit co vás napadne.

Kolekce nabízí kompletní vybavení pro každou hospodyni

V řadě KitchenAid – ve stejném provedení, nechybí např. rychlovarná konvice, tyčový mixér, sekáček, kávovar, mlýnek na kávu, vaflovač a další.

Podívejte se sami, jak kouzelně mohou spotřebiče do kuchyně vypadat. Elegance, kvalita, neotřelost a spolehlivost, to jsou produkty z řady KitchenAid.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.