Kultura a společnost

Roztoč to na Rock For People 2012

Už 3. – 6. července vypukne další ročník multižánrového festivalu Rock for People, který se bude tradičně konat ve festivalparku v Hradci Králové. A právě v letošním roce slaví velice oblíbený festival svou „plnoletost“, tedy své 18. narozeniny. Za celou dobu jeho fungování přivítal festival Rock for People už stovky hudebních hvězd a tak je vždy se na co těšit. A samozřejmě i letošní ročník festivalu tě rozhodně nezklame, proto si ho nenech ujít. Zajímá tě, kdo na letošním fesťáku vystoupí?

Nadupaný lineup, skvělá atmosféra, kvalitní zázemí a hromada zábavy na jednom místě - to je Rock For People 2012

Příval zahraničních i českých hvězd

O zahraniční i české hudební hvězdy v dalším ročníku festivalu rozhodně nebude nouze. Opět totiž můžeš čekat řadu žánrově rozdílných umělců, kteří tě svými peckami dostanou. A na koho konkrétně se můžeš těšit? Ze zahraničních jmenujme například Prodigy, Faith No More, Skrillex, Franze Ferdinanda, Annu Calvi, Peta Dohertyho, The Subways, Crystal Castles a spoustu dalších. Z české hudební scény je to pak například Charlie Straight, Anetu Langerovou, Tomáše Kluse, Mig21, Cocotte Minute, Support Lesbiens, Mandrage, Monkey Business, Eddie Stoilow a na řadu dalších. Kompletní přehled účinkujících a jejich rozmístění na jednotlivých stage pak samozřejmě nalezneš na www.rockforpeople.cz.

Festival Rock for People nepromeškej

Chceš si užít příval festivalové atmošky, poslechnout si parádní pecky živě a užít si všeho, co ti festival může nabídnout? Pak se mrkni na webovky Rock for People a pusť se do včasného objednání vstupenek. Standardní cena za vstupenku zakoupenou do 2. července je 1 600 Kč. Vzhledem k nadupanému lineupu je to víc než fér, protože vidět a slyšet během 3 dnů tolik kvalitních umělců na jednom místě se ti jen tak nepoštěstí. Navíc pokud jsi zákazník T-mobilu, můžeš se těšit i na pěknou slevu na vstupenku ve výši 15 %, která rozhodně potěší. Rock For People 2012 je navíc prohlášen kvalitním zázemím festivalového parku a neošizenou organizací. Nejen díky tomu se může směle rovnat se zahraničnými akcemi. Tak co, dorazíš?

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.