Kultura a společnost

Rozhovor s: Monika Bagárová

Kámoška přináší exkluzivní rozhovor s talentovanou zpěvačkou, které zrovna vychází nové album Shining. Pilotní singl Tanečnice je jasným důkazem toho, že finalistka show Česko Slovenské Superstar je plné energie a posluchače dokáže mile překvapit.

Album obsahuje jedenáct skladeb včetně úspěšného duetu Prší s Robem Opatovským. Okouzlující Monika Bagárová se v rozhovoru rozpovídala nejen o hudbě, ale také o bulváru či vztazích. Zajímá tě, jestli věří na lásku na první pohled?

1) Ahojky Moniko, mockrát děkuji za tvůj čas a protože nechci zbytečně zdržovat, přejdu raději rovnou k otázkám. Pocházíš z rodiny hudebníků, tanci a zpěvu se věnuješ od malička, třebaže do povědomí široké veřejnosti tě dostal až úspěch v soutěži Česko-Slovenská Superstar. Byla hudba vždy tvůj hlavní koníček, nebo si tajně pošilhávala i po jiných zájmech?

Ahojky, ano ano, už od maličky je hudba muj hlavní koniček.

2) Sleduješ letošní ročník soutěže Česko-Slovenská SuperStar a vrací se ti staré vzpomínky na své vlastní účinkování, nervy před porotou a mediální kolotoč?

Sleduji,dokonce mám i svého favorita 🙂 Já na SuperStar velice ráda vzpomínám. Občas si s ostatními zavolám a povídáme si a připomínáme ty chvíle.

3) Tento rok v porotě zasedá kontroverzní Rytmus, se kterým jsi se i živě potkala. Jak setkání proběhlo a jaký máš vztah k českému/slovenskému hip-hopu? Poslechneš si občas něco, nebo jsi věrná jazzu a R&B?

Samořejmě jsem dále věrná Jazzu a R&B, ale ráda si poslechnu i jiné styly muziky. Napřiklad Rytmusovi skladby se mi líbí :-).

4) Pokud jde o natáčení videoklipů a počty vystoupení, patříš k aktivnějším “SuperStárům”. Máš čas si oddychnout a jak lze budování kariéry skloubit se školou? Máš nějaký individuální rozvrh?

Já žádný individuální plán nemám, jelikož to škola, kterou studuji, neumožnuje. Takže mě každý půl rok čekají zkoušky. Ale myslím si, že se to určitě skloubit dá, jen je to trošičku náročnější.

5) Nazpívala si titulní píseň Troškovo pohádky Čertova nevěsta. Dokážeš si sama sebe představit jako princeznu a jaká je tvoje nejoblíbenější pohádka?

Já musím říct, že mám obrovskou radost, že jsem dostala takovou možnost a moc si toho vážím. No určitě bych si to dokázala představit. Myslím, že každá slečna :-). Mojí oblibenou pohádkou je Princezna ze mlejna.

6) Přeskočím bulvární zprávy o tvém vztahu a raději se zeptám na to, jestli věříš na lásku na první pohled a jaký by měl být tvůj přítel? Je něco, čím tě dokáže kluk zkrátka (v dobrém slova smyslu) odrovnat?

Určitě věřím na lásku na první pohled. Mně se napřiklad libí, když je kluk inteligetní a má smysl pro humor. Odrovnat? Asi krásným úsměvem :-).

7) Mnoho dívek obdivuje tvůj styl a image. Máš kolem sebe tým specialistů, kteří ti se vším radí, nebo si radši sama vymýšlíš outfity, líčení či účesy? Jak dlouho ráno strávíš v koupelně?

Mám svůj tým, který mi radí a pomáhá, když mám nějaké vystoupení nebo focení. Na normální den (třeba do školy) se oblíkám a líčím sama V koupelně moc času netravím, většinou ráno zaspím, takže takových 5 min (smích) a pádím do školy.

8 ) Dokážeš si představit, co se kolem tebe bude točit například za dva roky? Máš nějaký plán, kterého se chceš držet?

Já vůbec netuším, co bude za dva roky. Určitě chci ale studovat a pokračovat v muzice, zkrátka na sobě pracovat :-).

9) Mockrát děkuji za příjemný rozhovor, měj se krásně!

Taky mockrát děkuji a zdravím všechny čtenářky Kámošky.

TIP: Koukni na oficiální web Moniky Bagárové, sleduj její Facebook a poslechni si nové album Shining.

Štítky

4 komentáře

Klikni pro přidání komentáře

  • Ta píseň Tanečnice mi přijde jako dost brutální kopie dřívějšího stylu Terezy Kerndlové. Ale vážně hodně.

  • ja si myslim ze moika je skvela a mam ji rada a nejvic se milibi ta pisnicka PRSI tu mam nejradsi monika je proste skvela

  • Ahoj . Monika mi nevadí . Hezká a fajnová holka. Ale že bych jí žrala to se říci nedá . Že bych z ní byla hotová to tedy nééééé:)

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.