Bydlení Kultura a společnost

Proč jsou sušičky stále více populárnější?

Sušička je v dnešní době stále více populárnějším spotřebičem. Proč je tomu tak? Jaké výhody přináší oproti sušení venku, na balkoně, nebo uvnitř? Možná si mnoho z vás říká, že jsou to je vyhozené peníze a náklady na energie navíc. Je tomu ale tak?

1. Věci nemusíte věšet a nezabírají místo

Určitě to znáte. Obrovská kopa prádla, kterou ani nestíháte prát a hlavně sušit. Věci z pračky jednoduše přesunete do sušičky, zapnete požadovaný program a po vytáhnutí můžete prádlo pohodlně poskládat a vložit do skříně. Nezabírá vám tak žádné místo na balkoně ani v bytě.

2. Hedvábné ručníky

Znáte ten pocit drsných ručníků? Sušička vám zaručí, aby byl materiál krásně měkoučký a hedvábný. Vy si tak budete moci vychutnat na dotyk příjemné ručníky i oblečení.

3. Zdravější prostředí vašeho domova

Při sušení uvnitř dochází ke zvyšování vlhkosti, což má za následek zvýšené množství plísní a jiných bakterií.

4. Ušetříte peníze za aviváž

Když používáte sušičku, nemusíte do praní přidávat žádnou aviváž. Je to velmi pozitivní hlavně pro alergiky, nebo malé děti.

Při výběru sušičky musíte dávat pozor na základní parametry jako jsou: energetická třída, kapacita prádla, inteligentní funkce a v neposlední řadě i značka výrobce a jeho recenze. Možná přemýšlíte nad tím, zda by nebylo lepší variantou kombinovaná pračka se sušičkou. Při malém množství prádla by to byla celkem dobrá volba. U větších rodin s dětmi je lepší volbou samostatná sušička, kvůli výhodám zmíněných výše. Kombinovaná zařízení mají dokonce i vyšší poruchovost než samostatné spotřebiče. Před samotnou koupí si pečlivě projděte recenze sušiček, recenze praček a testy jednotlivých modelů, které vám pomohou vybrat si správně.

1 komentář

Klikni pro přidání komentáře

  • Vybírám si svou první sušičku a nestačím se divit, co všechno to dneska už umí. Nejdřív jsem ani nevěděla, jak se v tom všem zorientovat. Nakonec jsem si v článku na https://www.arecenze.cz/recenze-susicek/ našla důležitý informace. Vůbec se nedivím, že je to tak oblíbené. Sama se už nemůžu dočkat až mi nebudou po bytě zavazet sušáky.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.