Kultura a společnost

Příběh o tom, jak jsem se chystala na první rande

Přípravy na vůbec první rande jsou vždy plné nervozity. Člověk se bojí nepoznaného a v neposlední řadě toho, že se mu povede udělat nějaký děsný trapas. Tady je příběh o tom, jak jsem se připravovala já.

Seznamování pro mě byla noční můra

Představa toho, že si vyrazím s nějaký klukem ven a budu to nazývat rande, tak to pro mě byl obrovský strašák. Od přírody nemám moc velká sebevědomí a jsem si nejistá, navíc v přítomnosti lidé, které neznám. No a právě z tohoto důvodu jsem nechtěla přípravu na moje první rande podcenit. Pokud máš podobnou náturu, tak věřím, že by ti mohl můj (nyní již osvědčený) postup vytrhnout trn z paty.

Kde sehnat kluka?

I když jsem to zkoušela, přímé oslovení kluka někde na ulici rozhodně není moje parketa. Vsadila jsem tedy na inzerát v seznamce a čekala, kdo se ozve. Po pár dnech se mi ozval jeden sympaťák, se kterým jsem si několik týdnů psala, pak i volala na Skypu a po řádném proklepnutí s ním naplánovala rande. Nervozita a intenzita mých příprav začala stoupat.

Začala jsem o sebe víc pečovat

I když viděl dotyčný mojí fotku a napsal mi, že jsem moc hezká, rozhodně jsem se nenechala ukolébat lichotkami a začala o sebe víc pečovat. Na první rande jsem chtěla vypadat dokonale. Nejsem moc na všelijaké líčení, ale kvalitní přírodní kosmetika je pro mě základ hezké pleti a zdravého vzhledu. Už po několika zkrášlujících kúrách jsem na sobě pozorovala první změny a říkala jsem si, že i pokud by rande nedopadlo, dělám něco pro sebe. Přírodní kosmetika je sice na první pohled dražší, ale rozhodně se do ní vyplatí investovat.

Nějaké to kilo dolů

Léta poléhávání u počítače se na postavě podepíše, to je jasné. Neměla jsem sice úplně nadváhu, ale asi jako každá holka jsem chtěla trošku zpevnit problémové partie. Osvědčily se mi spalovače tuků. Nevěříš? Také jsem tomu moc nevěřila, ale problém bývá v tom, že mnoho holek si myslí, že zhubne jen díky jejich používání. Takhle to určitě nefunguje, zapotřebí je pohyb a spalovače tuků pak pomáhají celý proces hubnutí zefektivnit. Naordinalovala jsem si tedy třikrát týdně kolo a už po dvou týdnech jsem při pohledu na váhu viděla první pozitivní výsledky.

Spalovače tuků

Abych se blýskla

Den prvního rande se blížil a já přemýšlela, jak na rande ještě zazářit. Nepotrpím si na nějaký extravagantní styl, a proto jsem se rozhodla jen pro nějaký zajímavý šperk. Můj pohled se zaměřil na prsteny, protože ruce jsou ostatně vizitkou každé ženy a moc dobře jsem věděla, že zajímavý stříbrný šperk dokáže krásně doplnit mé nové nehtíky. Mezi prsteny jsem si vybrala decentí design s malým krystalem a začala se třást, jak vše v den D vlastně dopadne.

Prsteny

První rande nebylo poslední

Nechci se zbytečně zamotat do všemožných detailů, ale naše kávička dopadla víc než dobře. Poctivá příprava mi dodala sebevědomí a pár hodin před rande jsem snad i těšila. Konverzace odsýpala jak písek v hodinách a já věděla, že moje první rande s tímhle klukem rozhodně není poslední. A měla jsem pravdu, náš vztah nyní trvá již přes tři roky!

2 komentáře

Klikni pro přidání komentáře

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.