Kultura a společnost

Poznejte roztomilou metodu výuky angličtiny pro děti, která baví i rodiče!

Chcete naučit vaše dítě základní anglická slovíčka, ale nevíte, jak na to? V tom případě zaostřete na animovaná videa, která jsou skvělým a zábavným pomocníkem.

Výuka angličtiny pro nejmenší

Umět dnes anglicky patří do povinné výbavy každého, kdo hledá lepší zaměstnání. Pokud chcete výrazně ulehčit život vašemu dítěti, je vhodné začít s výukou cizího jazyka již v předškolním věku. Děti mají v porovnání s dospěláky jedinečnou schopnost učit se velmi rychle a jsou schopny dosáhnout skvělých výsledků. Problémem zůstává, jak v nich probudit motivaci. V první řadě je důležité, aby výuka dítě bavila. S angličtinou se musí seznamovat přirozenou cestou. Získávání nových znalostí by mělo být založeno na hře, pohybu a rozvíjení představivosti.

Společné chvilky s novými slovíčky

Dnešní děti vyrůstají v multimediálním prostředí, které přináší zajímavé a moderní způsoby výuky. Využijte toho jako rodič na maximum! Opravdu velmi zajímavým řešením a ideálním tipem na společné chvilky s dítětem je angličtina pro děti v podobě animovaných videí. Jsou zábavná, barevná a velmi chytlavá. Jejich sledováním se vaše děti naučí první základní anglická slovíčka. Každé video přináší nové slovíčko. Podívejte se na ukázku.

Sledování videí a učení nových slovíček je pro děti skvělou zábavou. Stačí pár zhlédnutí na to, aby si dítě slovíčko zapamatovalo. Vnímá roztoumilou animaci, hravou melodii i anglickou výslovnost.

Jak na pravidelnou výuku angličtiny pro děti?

Pro co nejlepší výsledky je zapotřebí výuku opakovat pravidelně. Stačí pár minut denně, během kterých si společně s dítětem přehrajete již naučená slovíčka a k nim přidáte jedno nové. Postupným učením si dítě bude rozšiřovat slovní zásobu a v neposlední řadě si vybuduje vztah k učení angličtiny. To je pro jeho další pokroky a radost z učení velmi důležité.

Celkem 40 animovaných videí a více než 40 minut výuky základních anglických slovíček na vás čeká na stránkách SurpriseUniverse.cz, kde navíc najdete další informace.

Roztomilá videa se slovíčky jsou důkazem toho, že angličtina pro děti může bavit i rodiče! Nezanedbejte předškolní výuku vašich ratolestí a věnujte jim čas, během kterého se společně nejen zasmějete, ale také něco praktického naučíte.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.