Bydlení Kultura a společnost

Potřebujete si půjčit? Půjčka u Air Bank jako zajímavé východisko

Jen velmi složitě bychom hledali někoho, kdo nezná tradiční reklamu na Air Bank. Ta se vyznačuje nejen přítomností dvou pánů, z nichž jeden je zástupcem této moderní banky, ale i spoustou zelené banky. Ta je pro Air Bank doslova charakteristická. Tato banka působí na tuzemském finančním trhu od roku 2011 a vlastní ji mateřská skupina PPF. Tu má pod palcem nejbohatší Čech Petr Kellner. Podle sloganu této finanční instituce můžete mít i banku rádi. My se nezaměříme na charakteristiky banky, ale na její půjčku.

Základní charakteristika půjčky od Air Bank

Začít bychom měli především celkovou finanční částkou, již lze získat. Ta začíná na 5000 korunách a končí na 900 000 korunách. Variabilní je podobně jako u půjčky na creditka.cz také doba splácení. Ta činí 6 až 92 měsíců. Základní úroková sazba je stanovena na 5,9 %, přičemž při splácení dle smluveného splátkového kalendáře se velmi rychle sníží o celé 1 %. Platit nebudete za vedení úvěrového účtu, předčasné splacení a samotné sjednání půjčky. Zpoplatněna není ani případná mimořádná splátka.

Převeďte si stávající nevýhodný úvěr

Přesně tuto výhodnou službu Air Bank nabízí také. Není problém převést si k této bance klidně i půjčky z kreditních karet, kontokorentů a odjinud. Jedná se v podstatě o výhodnou konsolidaci až 10 finančních produktů. Úroky se u této konsolidace splácí až následující měsíc.

Jaké podmínky musíte pro získání půjčky splnit?

I recenze Air Bank poukazují na to, že každý žadatel musí jednoznačně splňovat předem stanovená kritéria pro získání půjčky. Samozřejmostí je nezbytnost dosažení plnoletosti, ostatně jako i u dalších půjček od jiných společností. Půjčit si mohou i cizinci. Potřebovat budete občanský průkaz, potvrzení o aktuálním příjmu a výpisy z účtu za uplynulé 3 měsíce.

Štítky

10 komentářů

Klikni pro přidání komentáře

  • Právě od této banky jsem si bral půjčku na rekonstrukci naší koupelny. Původně jsem si to chtěl zafinancovat z vlastních zdrojů, ale na to jsem bohužel neměl. Díky půjčce jsem měl alespoň peníze na to, abych si najal nějaké řemeslníky, které se mi podařilo najít přes tento katalog služeb http://www.trhpoptavek.cz/ a rekonstrukci jsem měl hotovou během týdne… Nedokážu si ani představit, jak dlouho by to trvalo, kdybych si vše financoval sám.

  • U Air bank má bankovní účet a myslím si, že je to jedna z nejlepších bank v ČR, ale když jsem u nic žádal o úvěr byl mi zamítnut z důvodů nižšího příjmu. Musela jsem se obrátit na nebankovní společnosti, nakonec to vyšlo tady

  • Já jsem si potřebovala půjčit, abych mohla rozjet podnikání. Našla jsem si zajímavé půjčky pro podnikatele od http://pujcky.zone.cz/ , kde jsem si ji sjednala a díky půjčeným penězům jsem svůj podnik mohla rozjet.

  • Já mám osobně dobrou zkušenost se Zonky.. určitě tím nechci říct, že je to nejlepší platforma a že si tam musí všichni začít půjčovat.. před půjčkou je vždy nejdůležitější si udělat menší research a zjistit si všechny možnosti a nabídky. Se Zonky jsem ale byl spokojen a nenastaly žádné problémy. Mrkněte třeba na tenhle článek je tam dobře objektivně popsaná ta služba a jak funguje.

  • Souhlas s Andrejem. Zonky je bez debat zřejmě nejlepší platforma pro půjčování peněz. Nicméně nízký úrok a vysoké riziko nejdou dohromady, a proto, pokud očekáváte výhodnou půjčku, pak záleží především na tom, jakou máte úvěrovou historii. Zonky totiž na klienta hledí ještě přísněji než banky…, jinak by si nemohl dovolit poskytovat tak nízký úrok.

  • Právě nad půjčkou od Air bank jsem nedávno také uvažovala. Nakonec se ale ukázalo, že půjčka od komerční banky by v mé situaci byla mnohem výhodnější, tak jsem si vzala právě tu. Kdyby náhodou někoho zajímalo, jaké jsou podmínky pro získání půjčky u KB, tak doporučuji mrknout sem: https://www.pujcka-dnes.cz/komercni-banka-pujcka/

  • Vzhledem k tomu, že s nebankovními půjčkami nemám úplně nejlepší zkušenosti bych klidně nějaké takové půjčce věřila. Já sama jsem se totiž díky nebankovním půjčkám dostala do registru dlužníků a můžu vám říct, že to není nic příjemného. Jen tak mimochodem, pokud by někoho náhodou zajímalo, jak zjistit, jestli v nějakém takovém registru nemá záznam, tak tady mají dobrý návod jak na to: https://www.financnipomocnik.cz/hledate-registr-dluzniku-k-nahlednuti-vime-zjistit-sve-zaznamy/

  • Taky si teď bohužel budu muset půjčit nějaké peníze, protože mi vypadl můj hlavní příjem, takže bych neměl na nájem. Na https://www.duofinance.cz/bankovni-pujcky jsem si proto vybral bankovní půjčku, která se dá sjednat za dost výhodných podmínek. Myslím proto, že to pro mě nebude ani tak velká zátěž.

Kámoška.cz na Facebooku

Sleduj náš magazín také na Facebooku, kde vždy najdeš ty nejnovější články, trendy, zajímavosti a soutěže o ceny.